Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalat az olyan...

Mi a tapasztalat az olyan terhessegnel, amikor ures volt a petezsak es muszeresen kellett veget vetni a terhessegnek? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Fogok labor eredmeny miatt visszamenni a dokihoz, de addig is erdeklodnek.
2010. júl. 23. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogyan tovább? 6 hetesen kellett visszamenni ellenőrzésre, majd 2-3 hónap múlva lehetett megint próbálkozni. Vagy nem erre voltál kíváncsi?
2010. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez egy un. genetikailag hibas terhesseg ( az embrio nelkuli terhesseg); 1000 terhessegbol 1 ilyen. Azok, akik egy ilyenen mennek keresztul 1 evig nem eshetnek teherbe, megfigyeles miatt, ami a HCG-re iranyul. Nem vagyok egeszsegugyben dolgozo, fogalmam sincs mi ez, de a szakoldalak ezt irjak. Az orvosomhoz egy het mulva kell menjek vissza.

Igenis kivancsi vagyok mindenkinek a joszandeku velemenyere, mert nagyon szeretnenk gyermeket.

Elore is koszonom.

2010. júl. 23. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 sikertelen terhességem volt, és egyszer sem volt embrió. Ennek ellenére 2-3 hónapot mondott a doki, és sikerült is mindig azonnal teherbe esnem. Végül elmentem kivizsgálásra és az derült ki, hogy lisztérzékeny vagyok. Elkezdtem a gluténmentes diétát és a fiam már 7 és fél hónapos:-)

Szóval nem ritka az embrió nélküliterhesség, azaz ahol üres a petezsák. Ez azt jelenti, hogy megállt a fejlődésben. Nálam azért, mert a szervezetem nem tudta hasznosítani a tápanyagokat, vitaminokat, amik szükségesek a baba fejlődéséhez.

Szerencsére egy sikertelen terhesség nem jelent semmi rosszat. Sokan vannak így. Bár a korai "vetélés" hátterében általában van vmi. Remélem, a második sikeres lesz!

2010. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Szerintem is gyakoribb az ilyen, mint írtad, és 3 hónap múlva próbálozhattok...

Nekem is tavaly volt egy gen. hibás terhességem, abortusz, 3 hó várakozás, és utána lehetett újra.

Az más kérdés, hogy Én úgy féltem, hogy még fél év múlva is bőgtem, és nem mertem védekezés nélkül szexelni...lelkileg nehezebb szerintem...


Sok sikert!

2010. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem november elején volt műtétem,ikrek lettek volna,de mindkettő üres volt.nekem is 2-3 honapot mondott a doki! most 13 hetes vagyok.
2010. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 9.héten derült ki,hogy csak egy üres petezsákot látnak. 3 hétig folyásom volt előtte. A második terhességemnél már az 5.héten(már akkor ismét jelentkezett a folyás) elkezdtem szedni az Utrogestan-t(progeszteron-sárgatesthormon)és most itt van a gyönyörű 16 hónapos kislányom:)Én jelenleg 25 vagyok,akkor még fiatalabb voltam,és a második terhességemre is azt akarták fogni,hogy genetikai hiba.Egy frászt!23 évesen???Nem más mint progeszteron hiány,ami misson ab.-bal végződik és egy tablettával egyszerűen kivédhető!Csak hát 1 vetélés nem vetélés és nem foglalkoznak vele.A másik,hogy csak élő terhességet támogatnak vele,ha már van szívhang.Én pedig addig se jutok el enélkül a gyógyszer nélkül!!!Nem akartam többször így járni és a sokadik dokitól kierőszakoltam,hogy írja fel!!!És igazam lett...
2010. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, mi kiegyeztünk két menstruációba a dokival :) és össze is jött, ma holnap már két éves ördögfióka.
2010. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!