Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat vagy vélemény a...

Tapasztalat vagy vélemény a kacper tiger mély- és sportbabakocsiról?

Figyelt kérdés

Új! Kacper Tiger babakocsi 2 év garanciával!


A nagyságához képest könnyű, de masszív vázszerkezet. A súlya teljes felszereltséggel 11,5 kg. Független, kerekenként rugós felfüggesztés, amely a baba feje felől állítható keménységű. Három pozícióban állítható háttámla, öt pozícióban állítható, PVC fóliával varrt lábrész. A gondola ötpontos biztonsági övvel szerelt. Az ülőlap hátulján biztonsági háló, ami megakadályozza a gyermek kicsúszását a babakocsi hátradöntése esetén. Nagy teherbírású, merevített kosár a babakocsi aljában. Hordozható, merevített aljú mózeskosár. Szellőző ablakkal ellátott gondola, tárolózsebbel a hátulján. Teljesen téliesíthető lábzsák. Vállra vagy a tolókarra akasztható táska. Mély- és sportkocsi funkció; Átfordítható tolókar, azaz mindkét irányban tolható.

Klasszikus 3 funkciós babakocsi, újszülött kortól 20 kg-ig. Lapra csukható. Nagyméretű babakocsi, stabil fém vázszerkezettel.

Tartozékok:

- textil mózeskosár,

- pelenkázótáska,

- lábzsák.

- esővédőfólia


[link]


2011. okt. 8. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van 3 hónapos a lányom és meg vagyok vele elégedve bár azért tömegközlekedésre nem ajánlom.A miénk nem bolygókerekes de természetesen azért azzal könnyebb lenne kanyarogni vele de összességében én meg vagyok vele elégedve és nem utolsó sorban az ára is jó ahhoz képest,hogy van hozzá sok tartozék.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!