Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vitamin befolyásolj a...

A vitamin befolyásolj a folyás színét? Van egyáltalán egy "alapszíne"? Vagy mindenkinél változó?

Figyelt kérdés

Csak mert a B vitaintól mindig erősebb a vizeletem színe, ilyen sárgás, vagy hasonló és a folyásnak is ilyen színe van.Vagy mindenkinek színtelennek kéne lennie?

Azért nem gondolnám, hogy fertőzés, mert soha sem volt színtelen teljesen, van, hogy a WCpapíron sem, hanem kisebb "gumókba" összeáll, és akkor van színe.

Meg nem büdös, nem viszket.

Bocsánat, hogy így leírom....csak hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat, nagyon szeretnék vigyázni mindenre, de nem akaroka a dokinak sem az agyára menni, hogy minden hülyeséggel hozzá rohangálok.

27 hetes vagyok, és a méhszájam teljesen zárt amúgy.

Ja és van mikor kevesebb a folyásom, van mikor több....


2010. júl. 23. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy néha inkább ilyen "sárgás-halványneonzöldnek" látom, de azért mégsem zöld....jaj bocsi a hülyeségemért.....
2010. júl. 23. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha színes,akkor lehet valamilyen fertőzésed.Nincs kellemetlen szaga?Én úgy tudom,hogy a folyást nem színezheti el.Sőt tuti nem.A vizeletet is más színezi el.Akkor is lehet sötétebb színe,ha vér van benne.Lehet,hogy kicsit felfáztál.Ilyenkor változhat a szín.
2010. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, nem szagtalan, de világ életemben volt valamennyi szaga, de nem kellemetlen....és mindig is volt színe....mármint nektek nap végére tök fehér, színtelen a tisztasági??
2010. júl. 23. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes terhes vagyok. Van folyásom ami sárga. Szaga is van - de az azóta amióta tudom, hogy babás vagyok. A vizeletemet nagyon megfesti a vitamin és komoly kaki problémáim vannak a vas miatt. Mo-n már reggel van, itt ahol én élek meg hajnali 1 óra múlt. Arra ébredtem, hogy rohadtul éget a gyomorsav - ilyen még nem volt. Itt kuksolok.

Szóval ne aggódj. Nekem ugyanaz van ami neked. És tuti semmilyen fertőzésem nincsen a doki a héten látott és tudod a pisiteszt az mindent megmutat. Ezen kívül pedig, mindnyájan mások vagyunk...

2010. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizelet tényleg a B vitamintól sárga (B 12), rá is van írva a betegtájékoztatóra.Ha halványsárga a folyásod, az teljesen normális.Ha fehér bugyi van rajtam, nekem is sárga.Elég sok könyvet elolvastam a témáról, és mind írja a megváltozott ( bővebb, átlátszó vagy sárgás) folyást a tünetek között.Ez teljesen természetes, terhesség alatt ilyen.De ha zöldes, én azért megnézetném biztos ami biztos.Én 31 hetes vagyok, de az elejétől fogva van ez a folyás.A doki mindig megnézi ezt is, és mindig azt mondja, hogy rendben van.A folyás színét viszont nem befolyásolják a vitaminok, ez tuti.A vizelet színét is csak azért, mert a vese kiválasztja a felesleget B vitaminból, ezt pisiled ki, ettől más a színe.
2010. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. júl. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!