Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. héten görcsölgetés és...

38. héten görcsölgetés és erőteljes folyás?

Figyelt kérdés
Milyen az, ha a magzatvíz szivárog? ÉS milyen erős fájásoknál kell kórházba menni? 2 napja tart ez az állapot.
2011. nov. 6. 15:44
 1/1 anonim válasza:
a magzatvíz szivárgás olyasmi kicsit mintha pisilnél és meleg,általában érezhető.de ne keverd össze a folyással.a magzatvíz átlátszó,a folyás fehéres inkább.Ezek a görcsök a jósló fájások,ami jelzi hogy hamarosan szülsz.Bennem is ez a kérdés volt,hogy milyen erős görcsöknél menjek be...de ezt érezni fogod.amikor olyan görcs jön rád,hogy össze kell görnyedj,nem tudsz menni.Ez a görcs 30-40 másodpercig tart,utána olyan mintha mi sem történt volna.Nekem fél óra alatt 2percenként jöttek a fájások,én akkor mentem be.a fájás olyan érzés mint egy menstruációs görcs csak SOKKAL erősebb!de kibírható,ha összeszorítod a foad!
2011. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!