Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért analfabéta a védőnőm?

Miért analfabéta a védőnőm?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat nem mond el, amit szerintem neki kéne. Pl. a szomszédasszonytól kell megtudnom, hogy a 24. héten nem is uh lesz, hanem vizsgálat, meg pl nem mond semmit ilyen terhestanfolyamokról. kár, hogy nem lehet váltani, mert én már tuti leváltottam volna.
2010. júl. 23. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
És Te megkérdezted Tőle? Egyébként nem hinném hogy analfabéta mert gondolom irni olvasni tud hiszen elvégzett egy főiskolát. Kérdezzél Tőle. szerintem fog válaszolni.
2010. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
na hát igen. csak akkor beszél, ha kérdezem, de mivel az első babámat várom, azt sem tudom mit kell kérdezni.
2010. júl. 23. 21:16
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Az analfabéta az az, mikor nem tud írni olvasni. Kérdezd meg a házi orvost. Szerintem ő is tud segíteni.
2010. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
a 24.héten van a terhes cukor vizsgálat is :)
2010. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

első vagyok:

pl. Milyen vizsgálatok várnak rám a közeljövőben?

Tudnál ajánlani terhestanfolyamot?

Kérdezz nyigodtan néma gyerek az anyja se...

Ha eszedbe jut egy kérdés akkor ird le és mikor leközelebb találkozol vele akkor nyugodtan olvasd fel Neki. Hidd el szerintem nem fog haragudni.

2010. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a mit kell kérdenzi-ről meg: bérmi ami eszedbe jut még ha ostobaságnak tűnik akkor is nyugodtan kérdezd meg.
2010. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Kérdezd meg, hogy milyen vizsgálatok várnak rád, mikor kell uh-ra menni, van-e terhestanfolyam, ajánlja-e, vagy sem, stb.
2010. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kedves 21:17-es... ma megvolt a cukorterhelés:-P
2010. júl. 23. 21:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szabad védőnő választás nem lehetséges jelenleg. Ha ez megoldódna, sokkal kevesebb panasz érné őket. Sok a kontár - ahogy más szakmában is. Lutri, mennyire passzol a személyiségedhez a kirendelt védőnő. Egyébként más védőnőket is megkérdezhetsz, egy kerületben sok van - az interneten is utána lehet nézni sok dolognak.
2010. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, hogy nem pontosan a kérdésre válaszolok.De!Én úgy "kerültem" ki a védőnőmet szülés után (mivel terhesség alatt nem mondott semmit), hogy a baba megszületésével nem a körzeti gyerekorvost választottam.Az új dokihoz tarozik egy csomó jó védőnő, akik bármiben segítenek.

Amúgy tényleg honna tudná egy kismama, hogy mit kérdezzen?Nekem a net volt akkoriban a segítség és a nőgyógyászom.A védőnőre egyáltalán nem számíthattam.Ugyanúgy, mint a baba megszületése után sem.Még a baba súlyát sem tudta soha jól lemérni.Hiába a főiskola!

2010. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!