Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte úgy terhesség...

Más is érezte úgy terhesség alatt, hogy "agyvérzést" kap a kérdésektől, tanácsoktól? Illetve a "pocaktaperolás"?

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon szeretek beszélni minden terhességgel kapcsolatos dologrol , viszont más rokonnal nem pl. Anyós , és idegesítenek a kérdései , mozog e már , ezt érzem e , azt érzem e ,ő ezt csinálta , azt csinálta stb. Én valamiért nem szeretek a terhességről beszélni így nyiltan, kivéve mint írtam a férjem. A másik a hasfogdosás..hogy álltatok hozzá ,ha kérdés nélkül elkezdték taperolni a hasatokat ? Nekem ezek kellemetlenségeket okoznak és igyekszem kerülni az olyan szituációkat amikor ezekre sor kerülhetne. Azt érzem ,hogy nem akarom ,hogy mindenkinek belelátása , beleszólása legyen a terhességbe , én úgy érzem ez kettönkre tartozik , nagyszülők pedig most csak mellékesek.


25 hkm


2020. febr. 20. 21:05
1 2
 11/19 anonim válasza:

Nem kicsit kapok agyvérzést, mikor a 200 kollégából naponta 30 kérdezi meg, hogy hogy vagy? Miközben egyébként le se szarnak. Aztán jönnek a jó tanácsok és találgatások a nemére vonatkozóan.. alig várom hogy táppénzen legyek komolyan.

18hkm

2020. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9 Nem igaz, hogy le se sz.artam előtte a kolléganőmet, viszonylag jóban is voltunk. Én is örültem, mikor terhes lett, sőt mindenki, de onnantól meg kellett gondolni, hogy merjek-e kérdezni.

Nem csak nekem.

Akkor kérdezzen, akinek hat anyja van, a gondolatait hadd ne lessem már!

2020. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Vannak íratlan szabályok amiket szerintem illik tiszteletben tartani és a túl sok kérdés és a kérdés milyensége a terhességgel kapcsolatban pont ez a kategória. Sok mindenhez nincs köze a kollegaknak , ha valamihez van akkor azt a kismama úgyis elfogja mondani.
2020. febr. 21. 16:43
 14/19 anonim ***** válasza:
#12 Akkor bocsi, magamból indultam ki, velem így történt 😀
2020. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Voltam kB 12-13 hetes, mikor is elkezdottek azok a kérdések, hogy "Na és hogy van a baba?" erre nem tudsz vaszolni, totál értelmetlen...engem ez bosszantott a legjobban és mikor válaszként a "honnan tudjam volt, láttam a megsertodest.


Idegen emberek boltban, buszon kérdezik" mennyi idős terhes vagyok, mikorra vagyok kiirva hol fogok szülni stb. Nálam ezek is kiboritoak. Neki attól jobb ha tudja? Vagy úgy érzik az emberek hogy a kismamák állandóan beszélgetnenek vadidegenekkel?

Tenyleg készíteni kell az idegeket..

2020. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezell a "hogy van a baba" kérdéssel engem is megtaláltak és csak annsit mondtan ,hogy "hát gondolom jól , kérdezzem meg tőle?" 😀 tényleg totál értelmetlen...sokan úgy kezelik a már pocakos kismamákat mintha valami különleges látványosság lennénk..
2020. febr. 27. 07:35
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
#16 Udvariasak akarnak lenni veled, kedvesek, azért kérdeznek. Lehet, hogy ku.rvára nem le se sz.arnak, mert egy terhes nő nem egy különleges látvány. Senkinek nem az, maximum megjegyzik, ha így válaszolgatsz, hogy "Jé, megint egy hisztis terhes nő!". Annyira nem érdekelsz senkit, hidd el, hogy különleges látványnak hidd magad!
2020. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ,hogy látványosságnak hiszem magam , és szerintem felesleges így beszélned..
2020. febr. 28. 00:12
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Rossz dolog a féltékenység:D


Semmi különleges nincs benne, igen, pont ezért nem kell megjegyzéseket tenni és kérdésekkel sorozni. Pláne taperolni.

2020. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!