Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? Volt egy...

Mi lehetett ez? Volt egy pozitív tesztem, de utána 5 nap múlva megjött.

Figyelt kérdés

Legalábbis azt hittem, de csak annyi volt amíg a wcn voltam. Utána még kB 3 nap barnázás, de az is szinte semmi volt.

Mitől lehetett ez? Rendes mensi volt?


2020. febr. 21. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség
2020. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy hétvégén volt a vérzés, de még tegnap is pozit teszteltem.

Ha kémiai lett volna, akkor nem kellett volna normálisan megjönnie? Tényleg csak annyi vérzés volt, amit a wcben l@ttam

2020. febr. 21. 09:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem volt eros verzes, siman lehet hogy terhes vagy meg mindig, csak van/volt ott hematóma. Minel hamarabb el kellene menned orvoshoz, hogy megnezze, mi a helyzet.
2020. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont sok minden lehet... Lehet, hogy más okból véreztél, és még terhes vagy. Lehet, hogy el is halt a terhesség, de maradt bent valami, ami nem ürült ki, és azért pozitív még a teszt. Mindenképp doki. Ha szeretnéd a terhességet, lehet, hogy kapsz progeszteront. Ha elhalt, de bent maradt, akkor pedig lehet, hogy műtétre lesz szükség. De jobb, ha mielőbb lát doki.
2020. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem volt erős, ezért nem értem mi lehetett ez. Éreztem egy görcsöt, ezért mentem ki a wcre, de utána az is elmúlt teljesen.

Kérek időpontot. Jó lenne, ha tényleg csak egy hematoma lett volna😊

2020. febr. 21. 09:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy tegnap a du-i teszt lett pozi.
2020. febr. 21. 09:44
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha azóta erős pozitív a teszted, akkor terhes maradtál nyilván... Orvos kéne h megnézzen.

Nekem előző terhességemnél volt ez, h nemvárt délutánján vérezni kezdtem, 2-3 nap vérzés majd barnázás, de közben valami fura volt, így újra teszteltem és bizony erősödtek a tesztek szépen. Dokim akkor azt mondta, hogy a természetre bízzuk, ilyenkor még semmit nem lát, de kb. 1 hét múlva (tehát valahol 5+3 körül) menjek el hozzá. Akkor már látta a terhességet. Terhes maradtam. Később is véreztem terhesség alatt többször is, de egészséges kislányom született.

2020. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a tegnap délutáni. Egyáltalán nem lehetett koncentrált, mert előtte kB 1 órával is pisiltem.

2020. febr. 21. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Holnap reggel ismételj, ha ehhez képest erősödött akkor megmaradt a terhesség, ha gyengül vagy nem változik, akkor nem valószínű.
2020. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ìgy volt nekem is, most 21 hetes kismama vagyok :) De mindenképp menj orvoshoz hamar, mert nekem is kellett progeszteron pòtlás.
2020. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!