Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil teszt! Kicsit szerkeszt...

X-epil teszt! Kicsit szerkesztettem a képen hogy jobban latszódjon! 5 perc után kidobtam a tesztet nem is figyeltem utána mi lett. Masnap rakukkantottam. És ez fogadott! Szerintetek? Ki mit lát? Vagy nem lát!

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 20:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kep?:)
2017. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, én nem látok tesztet sem. Elfelejtetted elküldeni.
2017. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom csatolni? Kepfeltoltesre feltenni es ugy link?:)
2017. szept. 17. 21:20
 4/25 A kérdező kommentje:
2017. szept. 17. 21:25
 5/25 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez pozitív :) mikor kellene megjönnie?
2017. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem véletlenül van ráírva, h x percen belül olvasd le az eredményt. Csinálj újat, és ne nézegesd másnap, mert az már nem releváns eredmény.
2017. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Pénteken. 23.napon vagyok. De nem kizárt. Tervezett lenne:) Köszi a valaszokat. Igen másnap már tudom hogy nem.
2017. szept. 17. 21:40
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Van rajta egy csík meg egy halvány masodik csík. Az a helyzet, h száradási csík is lehet. A 23.nap az eleg korai hacsak nem 25naposak a ciklusaid. En azt javaslom a peteeres utan várjál kb 12-14napot (ha nem tetted) es csináld meg ujra. Az xepil nem annyira érzékeny teszt de amugy nekem nem volt sose fals pozi, szóval biztato ez igy is.
2017. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hat talan a peteeres utani 11.napon csinaltam ezt a tesztet. :)

Ismetelni fogok vakamikor szerintem! Köszönöm a válaszokat!:))))

2017. szept. 17. 21:49
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha sűrűn olvasod a gyakorid, tudhatod, hogy x-epil még időn belül se lenne pozitív ilyen szinten mint amit te mutatsz. Időn túl meg pláne.


Pár nap és kiderül, de ez teljesen negatív így. Időn belül is mutat ilyet mégse terhes az illető :S


Én azért nagyon drukkolok és vegyél másik tesztet :) Ha azon is lesz halványka, akkor még is csak babóca van és tényleg egyre silányabb az x-epil. Nekem 4 nappal nem várt előtt volt ilyen és 2 percen belül ott volt. Azért fura, hogy neked miért időn túli. Persze én terhes is voltam azóta itt szuszog a hat hetes palántám :D


Nagyon drukkolok, mert tudom milyen várni a kis csodát, de ebbe még ne éld bele magad.


Sok sikert!

2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!