Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban, otthonban dolgozó...

Kórházban, otthonban dolgozó kismamák, mikor mentetek el táppénzre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én 6 hetesen és mindenki erre bíztatott. (intenzív osztály)
2020. febr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
16 hetesen, mentem el a központi laborból. Vegyszerek, fertőző anyagok... Addig ügyeltem is. Tovább is maradtam volna még, de nehéz terhességem volt, sok sok vérzéssel és egyéb gondokkal. Utólag sajnálom hogy nem mentem el korábban.
2020. febr. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Urológia, 34. hét. Addig egy műszakba osztottak be, bizonyos munkát nem csináltam, és jól is voltam.


Nem tudom, hol dolgoztok, de nekünk nincs kamu tp, az üzemorvos ismeri a jogszabályt, ha elmész hozzá terhesen, felment és alapbér jár. Kivéve persze, ha problémás a terhesség.

2020. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél a 20. héten, nem bírtam fizikailag tovább, a másodiknál már a 9. héten, mert nem mertem bevállalni, hogy lettek volna olyan műszakok, mikor egyedül vagyok 30 betegre. Pulmonológia osztályon dolgoztam.
2020. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Röntgenes - amint megtudtam táppénz!
2020. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos otthon. Ahogy kiderült mondtam a főnöknek, azonnal küldött volna. Még maradtam két hetet, de annyira rosszul voltam, hogy tényleg nem Itudtam dolgozni, sajnos szülésig vészes hányással szenvedtem.
2020. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Anyukám gyógytornász volt, ő vezette a terhestornát majdnem a végéig. Szerintem ez nagyban függ attól, hogy mit is csinál pontosan. Ha ápoló, laboros vagy röntgenes lennék, mennék azonnal, viszont mint pl anyukám, vele csak annyi történt, hogy az idegosztályról átment a terhesekhez meg kisbabásokhoz.
2020. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lombikunk volt. Táppénzen voltam már a beültetéstől, és vissza se mentem, ahogy kiderült, hogy sikerült. A problémáim miatt eleve veszélyeztetett voltam az első perctől kezdve. Akármilyen munkahelyen dolgoztam volna, azonnal táppénzre írtak volna ki.
2020. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
1. Válaszoló vagyok. Már bocsi de aki lepontozott az miért tette? Nagyon szívesen kifejtem az érveimet.
2020. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10. héten, mivel vérezgettem. A vicc az, hogy többet keresek táppénzzel, mintha ügyelet nélkül dolgoztam volna tovább...
2020. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!