Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Uzsokiban fogok szülni,...

Az Uzsokiban fogok szülni, mit pakoljak a korházi csomagba?

Figyelt kérdés

A babának is vinni kell mindent? Mit adnak? Tapasztalat?

30 hetes kismama


2008. nov. 20. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
már volt ilyen kérdés asszem tegnap ott meg tudod nézni.
2008. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is az Uzsokiban fogok szülni és úgy tudom, hogy oda a babának csak popsitörlőt kell vinni és egy ruhácskát amiben hazahozzátok, mert minden mást kapnak ott. Persze, ha a saját ruháitokat szeretnéd ott rajta látni, akkor azt is, de amúgy nagyon cuki ruhákat kapnak ott is. Nekem a védőnőm még azt tanácsolta, hogy pár darab pelust is vigyünk, mert napi 5-6 db-ot kapnak ott és nehogy kevés legyen (de ezt nem kell nagyon mutogatni, hogy te vittél, mert akkor nem biztos, hogy adnak). Remélem tudtam segíteni, de azért kérdezd meg esetleg ha mész legközelebb!

Boldog további babavárást!

24 hetes kismami

2008. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 7 hete szültem az Uzsokiban, a babának csak popsitörlő kellett, pelenkát adnak, ha esetleg elfogy akkor csak kérni kell és máris adnak, nincs meghatározva, hogy hányat kérhetsz egy nap. Azt viszont javaslom, hogy magadnak mindenképpen vigyél fertőtlenítő kendőt mert a WC-re nem volt gusztusom ráülni anélkül, igaz, hogy még úgy sem szívesen miután letöröltem. Nem a higiénia csúcsa a kórház... Bár attól is függ melyik szobába kerülsz, mert a felújított szobák nagyon szépek, bár én csak kívülről láttam őket, mert sikerült a régi szobák egyikében feküdnöm. Azt mondtam a szülés előtt, hogy 3-4 napot bárhol ki lehet bírni de már alig vártam, hogy hazajöhessek. Ennek ellenére szép szülést kívánok és jó egészséget! :)


7 hetes kisfiú anyukája

2008. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönüöm a válszokat, remélem a higiénikusabb szobában kapok helyet....v legalább január végéig mind olyan lesz.
2008. nov. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!