Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a nyákdugó?

Milyen a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Néztem róla képeket tudom hogy hogyan néz ki, el is kezdett ürülni bő 3 hete ilyen átlátszó kocsonyás anyag, viszont azt olvastam ez lehet folyósabb is plusz nemrég voltam méhszáj vizsgálaton ahol azt mondta a doki végülis nem ennyire konkrétan hogy c3000. Nem értem ha ürül a nyákdugó hogy lehetek teljesen zárt 3 centis méhnyakkal. Valaki tudna ebben segíteni?

2020. febr. 25. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az a nyakdugo(?) nekem amikor távozott, picit véres volt, onnan tudtam hogy az. Mondjuk én aznap meg is szültem, talán ezért volt benne vér már..

Vagy doki mondta hogy tuti az? Nem lehet csak sima folyás?

2020. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az, a tagulaskor kicsit veres lesz. Amugy nem jelenti azt feltetlenul, hogy beindulna a szules. Nalam 1 ill. 3 napig jott kis reszletekben, de akar meg hetek is lehettek volna hatra.
2020. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orvos mondta hogy az lehetett az alapján amit meséltem. Eleinte egész nagy darabok jöttek, tipikusan ez a szilárdabb kocsonyás anyag. Utána leállt és most kisebb darabokban de jövöget.
2020. febr. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!