Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknel jelentkezett stria a...

Akiknel jelentkezett stria a terhesség alatt, először piros volt? Ez törvényszerű? Hányadik heten kb?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezen a héten alakult ki néhány 37. hét, pirosas-lilás színűk van.Ez van, pedig sokat iszok, kenem minden nap.De nem törvényszerü,hogy kialakul mindenkinél.
2020. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kB a 28 héttől jöttek elő, és nekem igen, piros volt.
2020. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A striák kialakulása abszolút hajlam függő, kenegetni csak azért ajánlják ,hogy ne szárazon repedjen a bőr ,ha reped. Sajnos, ha valaki hajlamos rá , akkor az akármit tesz szakadni fog. Nekem pl.egy db sincs , viszont én nem is gyógyulok egyéb esetekben sem hegesen , foltosan , erős , semmire sem érzékeny bőröm van ,nagyon erős szervezettel társítva.
2020. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!