Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eleg hosszu ideje tapasztaltam...

Eleg hosszu ideje tapasztaltam a vadlijaimon a terdeimtol kezdodoen a labszaramig piros foltokat, lllviszketnek, egy ketto van a combomon is de sehol mashol. Lehetnek ezek a terhesseg tunetei is?

Figyelt kérdés
Mindig vedekezunk a parommal,bar mensi utan egyszer ketszer volt hogy nem. Lehetnek ezek a terhesseg tunetei is??
2016. dec. 17. 20:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*neha viszketnek
2016. dec. 17. 20:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ezek nem terhességre utaló tünetek. Nem is értem, hogy gondolod.
2016. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem így kezdődött az utóbbi terhességem. Január 17.én volt meg utoljára és február elején hirtelen ilyen furcsa foltok jelentek meg rajtam. Rá pár nappal pozitívat teszteltem. Ilyen kiütés volt még egyszer a terhesség alatt, de előtte soha, és szülés óta sem.
2016. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia

Neked milyen jelleguek voltak?

Mult honapban csinaltam tesztet,pozitiv lett,meg volt is rendes.idoben menstruaciom 5napig

Akkor biztos nem terhesseg ugye??

2016. dec. 17. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Pozitív a teszted? Miért nem mész orvoshoz? Menj orvoshoz és ne a pöttyökből akard kitalálni, hogy terhes vagy-e vagy sem.

Sokan menstruálnak (általában gyengébb mértékben) terhesség ellenére is, olvass utána.

2016. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De, ez terhesség. Szerintem menj orvoshoz.
2016. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendesen.normal jellegel,es normal idoben volt menstruaciom,es nem maradt ki egyszer sem es normal idoben jott. 33-34Naposak a ciklusaim. Mult honaoban egy nappal elobb jott. Csinaltam tesztet,negativ lett. Karacsony tajekan kell megjonnie,szerintetek varjam meg es ha egy napot is kesik akkor teszteljek es aggodjak,vagy csinaljak mar.most??
2016. dec. 17. 23:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elozot elirtam,negativ volt a teszt.
2016. dec. 17. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Aztarohadt... Elég hosszú ideje foltokat tapasztalsz a lábadon. Ugyan vedekeztek es negatív teszted is van meg normális menstruaciod, megis az első gondolatod az az, hogy mindezek ellenére a foltok a lábadon terhessegre utalhatnak. Komolyan nem hiszem el, hogy ennyi iq-val te leeltel mar jópár évet az életedből... talán látogass el a háziorvoshoz a foltjaiddal, de javaslom ne említsd neki az öndiagnózisod, mert jó eséllyel halálra röhögi magát szegeny
2016. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9esnek, mert negatív Iq-val szerencsétlennek csak ennyire futotta:

"Mult honapban csinaltam tesztet,pozitiv lett,"


Olvasni nem mindenki tud, ahogy szöveget értelmezni sem, csak a mocskolódó kommentekre futja, de nem szégyen a fejlődés.

2016. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!