Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kedden még csak petezsák...

Ha kedden még csak petezsák volt az ultrahangon ma már elképzelhető, hogy lesz is, , valaki, , a petezsákban? Két nap alatt?

Figyelt kérdés
Kb 5-6-7 hetes terhes lehetek. A doki se tudta pontosan
2020. febr. 27. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hetes vagy, amikor utoljára jött meg a menstruációd. Nem értem, hogy ezt a doki h nem tudja?
2020. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utoljára december közepén menstruáltam. Annyi időd terhes nem vagyok amennyi menses alapján kijönne
2020. febr. 27. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
*idős
2020. febr. 27. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szikhólyagot se látott akkor ma nem lesz még ott embrió. Illetve nem írtad, hogy hány mm-es és szabályos-e a petezsák.
2020. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szabályos . 7mm
2020. febr. 27. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudjuk a terhességi kort, nehéz bármit is mondani. Nekem 4 napos késésnél (és egy marék pozitív tesztnél) semmit nem látott a doki, csak felritkulást, annyit mondott, itt lesz, ha egyáltalán lesz. (Nem is ezért mentem, hanem progeszteron pótlás miatt). Utána 8 hetesen mentem legközelebb, így a petezsák kérdést átugrottuk.

De miért mész ilyen sűrűn ultrahangra??? 1-2 hetet minimum kellene várni, mert ha van petezsák, abban 1-2 hét alatt tuti látható lesz a szívcső pulzálás.

2020. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 5 hetes terhes vagy, ha 7 mm a petezsák.

Szerintem betöltött 7. hét után lenne érdemes visszamenni. Nem hiszem, hogy ilyen rövid idő után látna embriót.

2020. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen volt 5 mm petezsák, 6 hetesen petezsák, benne 3 mm embrió, 8 hetesen pedig 19 mm embrió! :)

Nem tudom segít e, de nekem így volt! :)

2020. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!