Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen normális az erős...

7 hetesen normális az erős szurkálás alul a hasamban?

Figyelt kérdés
Ma délután óta szurkál a hasam alul . Nem egyfolytában de bele bele szúr és elég erősen . Ez normális vagy bajt jelent?
2020. márc. 1. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Méhed nővekedése miatt van
2020. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szurkalt, szerintem is normális :)

Gratulálok egyébként! Sok egészséget és boldogságot

2020. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális ha nem extrém erős. Ha összegörnyedsz vagy fel sem tudsz állni annyira rossz vagy esetleg vérzel akkor mindenképp menj orvoshoz.

Ha ennyire nem vészes akkor teljesen normális.

2020. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2020. márc. 1. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem a mai napig szúr/feszít. 3 hónapos múltam. :)
2020. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire erős, enyhe hasszúrka teljesen normális ,nő a méhed , húzódnak a méhtartó izmok , feszülnek az inak , de ha erősebb görcsöt vagy fájdalmat érzel akkor javasolt az orvost megkérdezni. A 12. Hétig fokozottan érdemes figyelni a jelekre , nyilván utána is , de addig kritikusabb.
2020. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!