Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok és reggel...

12 hetes vagyok és reggel ömlött a vér. Aggódnom kell, hogy még fáj?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 5 percig ömlött a vér .(ilyen barnás).majd semmi.

Berohantunk a kórházba. Hematómát (40x12x39mm) írt az orvos.Majd elmondta h levált a méhlepényem egy darabja. Most még fáj a hasam ez normális? Azóta nem volt vérzés.Holnap genetikaira kell mennem, valami nincs rendben pedig a leletemen minden jó a babán.

Lehet valami baj szerintetek éjszaka a fájdalom miatt?



2020. márc. 1. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A méhlepény leválás az egyik legveszelyesebb dolog, ami terhesen törtenhet. Én csak ezért akadtam ki, bocsi..

Menj vissza holnap, ha van panasz, ha nincs,

2020. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Beszarás ,hogy ilyennel nyugodt szívvel hazaküldenek..nem tudom hol laksz , de ha van lehetőséged irány egy másik kórház vagy klinika. Ez egy nagyon súlyos probléma.
2020. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azóta már 2x voltam bent ma még elénk pirosan pötyözöm...és azt mondták menjek vissza ha nagyon erősen verzek... az eszem megáll..
2020. márc. 4. 21:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veled?
2021. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!