Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, és ma...

6hetes terhes vagyok, és ma reggel a wc papíron egy csepp halvány barna folt volt. Baj lehet, vagy nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Az ügyeletes orvos azt mondta, hogy ez semmi, be ne menjek. Amúgy 15.-én megyek UH-ra, s semmim nem fáj. Tegnap este szúrt egy pár percig, de elmúlt rögtön.
2014. dec. 7. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggodj.
2014. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta,hogy ha menstruáció erősségű vérzés és erős hasi fájdalom,akkor menjek be hozzá, vagy hétvégén ügyeletre.

Én is 6hetes vagyok kb. és volt már többször apró barnázás, enyhe görcs, de ez nem gond.

Ne aggódj!


26N

2014. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, ezt majdnem minden kismama átéli, és mindenki jól be is tojik tőle. Ha mész a dokidhoz, esetleg mondjad neki, hogy tapasztaltál ilyet, de nagyon valószínű, hogy nincs semmi baj.
2014. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!