Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 36. hetes vagyok de...

SOS! 36. hetes vagyok de pénteken voltam ultrahangon és ott azt mondták 33. hetesnek felel meg a babam? 😢

Figyelt kérdés
Bent tartottak megfigyelésen a kórházban. 1800g 36.hetesen hétfőn (holnap) kiderül hogy mi lesz mert ha a babam nem fejlődik akkor ki veszik belőlem hogy kint jobban fejlődjön...😢 valaki volt ilyen helyzetben? Ha megszületne holnap akkor lenne neki lélegeztető gép az arcán?
2020. márc. 1. 20:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Nem tudják meg mondani mitől vagy miért de a feje 2. héttel maradt le a hasa 3.héttel 😰😰😰 mi lesz most? Nagyon félek... mi lesz ha már nem gyarapszik a súlya ... annyira nem tudnak mit mondani az orvosok a hétvége miatt meg ugye azért mert várni kell hogy mi lesz a következő ultrahangon 😢
2020. márc. 1. 20:49
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nekem 39hetesen, a bpd 33 hetet mutatot (fejkorforgas), ami mas doki szerint szulyos vizsgalatot igenyelt volna. teljesen normalis atlagos egeszseges kisfiam van (mar 4 es fel eves), szep csinos fejjel :) ezek csak meretek
2020. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. És téged is bent tartottak? Engem nagyon megijesztettek az orvosok...😰
2020. márc. 1. 21:05
 4/51 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nem tudod mi a baj, senki nem tud tippelni, hogy mi lesz! Minden esetre ebben a korban már teljesen életképes, és lehet, hogy csak nem kap elég tápanyagot.

Kitartást, drukkolok!

2020. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
85%

Először nyugodj meg. Minden uh-nál h orvos oda figyelésén tapasztalatán múlik mennyit csal el gép.

Nagyobbik lányomnál toxémiás voltam. Ő egy kerek hónap elmaradással született 37+4re - sorvadt babaként- ami azt jelenti jó időre de alacsony súllyal. 1 éves korig jártunk fejlődésneurológiára.

Őt elszállították másik város Pic osztályára. 4 napig volt oxigéninkubátorban 1 hetet az osztályon. Mindjárt 5 éves egészséges.

A húgánál az ügyeletes orvos 1 hónappal születése előtt szintén alacsonyabb értékeket mért (keveset mozgott azért rohantunk be) ehhez képest majdnem kerek 3 kg 52 cm született egészséges 2 éves.

Mindenesetre annyira készülj, ha pici aúlya lesz Pic-re fog kerülni.

2020. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. Ne haragudj első babám mit jelent a pic? Hogyan működik a lélegeztető gép? Mindenképpen kapni fog ha jövő héten megszületne? Vagy csak egy bizonyos súly alatt?
2020. márc. 1. 21:14
 7/51 A kérdező kommentje:
Egyébként a szív hangja nagyon jó azt mondták. És azt hogy jól áramlik a levegő,magzat víz is jó és jól érzi bent magát stb..
2020. márc. 1. 21:21
 8/51 anonim ***** válasza:
89%
A tüdeje attól érett már, hogy a súlya nem tud gyarapodni. Nagyon sok ilyen van, ikrekkel 5 hétig feküdtem terhespatológián, sokan voltak ezzel a problémával. Semmi nem történik, a babák kint behozzák a súlylemaradást, kb. ennyi, nem kell pánikolni.
2020. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%

A pic az intenzív osztály pici babáknak.


Nem minden kórházban van!

2020. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..😊 jó éjszakát mindenkinek!
2020. márc. 1. 21:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!