Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik császárral szültek!...

Akik császárral szültek! Terhesség alatt ( közepe tájékán) is szètválhat az előző császáros heg? Van akinek szètnyílt közbe? Vagy csak a legvégén esélyes?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ido telt el a ket terhesseged kozott?

Vegen sem nyilt szet, sot a doki kezzel tagitott a 38.hettol es simaval szuletett a kisteso 2 evvel a csaszar utan.

2020. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem szétnyílt a végén. Hegszétválás gyanúja és előzmények miatt másnap azonnal ki is vették a kislányom. Máig áldom az orvosom nevét! Életét mentett. De nekem csak 16 hónap telt el a kettő között.
2020. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 év volt az utolsó 2 császárközött.. 3 császárom volt..megbeszéltem az orvossal,hogy bevállalnék mèg 1 gyerkőcöt,nem mondott rá semmi konkrétot, hogy semmiféleképp nem szabad. 16 hetes vagyok.
2020. márc. 3. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 év eltelt akkor szerintem e miatt nem kell izgulnod!!! Boldog babavárást (2.voltam)
2020. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!