Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az őszintén aki cigizet...

Ki az őszintén aki cigizet terheseg alatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám
2020. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy cigánylány aki a szobatársam volt a szülészeten. Láncdohányos, a babája nikotinfüggően született.
2020. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert nekem van egy par ismerősöm aki cigizgetet es gyereknek semmi baja nem volt
2020. márc. 2. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
50-50%, hogy történik valami, neked megéri kockára tenni a gyermeked egészségét? Ha nem bírod ki legalább azt a 9 hónapot a gyermeked egészségért míg ki hordod, ne szülj!
2020. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Oroszrulett..

De ha baja lesz hogy számolsz el magaddal?

Én terhesség előtt napi 2 dobozzal szívtam, terhesség alatt hagyott el a párom akkor 3 nap szívtam el 1-1 cigit de így utólag még azért is szájba rúgnám magam pedig semmi baja sem lett.

2020. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik kolléganőm még csak 7 hetes kismama és szomorú dolog, de ugyanúgy cigizik, mondjuk mindennap elmondja, hogy leszokik. Egyébként remélem tényleg nem vársz babát, ilyen stílussal még korai lenne Neked.
2020. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm végigcigizte a terhességet, nagyon haragszom rá, mert mióta megszült nem gyújtott rá. Most komolyan, miért nem lehetett letenni a terhesség alatt ugyanígy. A babának semmi baja, de csak két hós, kitudja mi lesz később, remélem semmi.

Én a terhesség előtt cigiztem, sőt szerettem is cigizni, de a pozitív teszttől a szoptatási idő végéig nem gyújtottam rá.

2020. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sogornőm. Ivott es gyogyszert is szedett.
2020. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt a csaladban. Kevesebbet szivott terhesseg alatt mint elotte. A gyerek azota asztmas.. kicsikent sokszor befulladt es korhazba kellett vinni. Nem eri meg kockaztatni. Mar akkor feleloseggel tartozik erte az anyja amikor meg csak a pocakjaban van.
2020. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm.. Donga lába lett a babanak es kesobb asztmás lett a gyerek.
2020. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!