Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén, szerintetek is...

Most őszintén, szerintetek is én vagyok az önző?

Figyelt kérdés
Első gyermekünket várjuk és a történethez hozzá tartozik hogy a párom sokat bulizik,címszóval hogy csak addig amíg nem születik meg a baba,de én már most felelőséggel vagyok ugyebár pedig én is mennék néha,dehát ugye nem is ihatok. És ma elment a legjobb barátjával termál és gyógyfürdőbe ahová aztán nagyon mentem volna hiszem így a vége fele(32 hét) fáj mindenem és nem tudtam könnyen elengedni, nagyon sírtam mert nagyon rosszul esik hogy képes elmenni és itthon hagyni engem, és azt mondja én vagyok az önző, de miért? Azért mert nagyon rosszul esik és nemtudok úgy tenni mintha nem bántana? Szerintetek is én vagyok önző és gyerekes???
2019. szept. 23. 13:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod?
2019. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy önző. beszelgess el a paroddal .
2019. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A párom 27 én 25
2019. szept. 23. 13:54
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A párod a gyerekes és tapintatlan veled. Szerintem később sem fog megváltozni miután megszületett a kicsi. Nagyon korai volt még ennek a pasinak a családalapítás.
2019. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez színtiszta tapintatlanság és pont, hogy a részéről önzőség. Megértem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Tervezett baba volt?
2019. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Végül békevel elment különben, de ha rá gondolok elönti a szemem a könny,nagyon szerettem volna menni, kicsit lazulni,már alig van egy kicsi és utána együtt elmentünk volna. Én nem tudtam volna őt itthon hagyni és azt hittem ez fordítva is igaz,még a végén én érzem szarul magam hogy hisztiztem :(
2019. szept. 23. 13:59
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen terveztük a babát
2019. szept. 23. 13:59
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki más. De én nem várnám el, hogy ő se igyon 9 hónapig azért, mert terhes vagyok, vagy ne menjen a termálba. Mondjuk ebben a kérdésben nagyon számít a mérték, azt nem tolerálnám ha mindennap kocsmázik, viszont 1-2 termál és buli belefér szerintem.
2019. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem te vagy az önző. Alapból ilyenkor sokkal érzékenyebb a nő, szerintem a férfinek erre tekintettel kéne lennie. Az én párom ha megkívánta néha a sört is megkérdezte, hogy nem zavar-e. Ha a barátai hívták valahova én noszogattam, hogy mozduljon ki kicsit, mert különben nem hagyott volna otthon egyedül.

Próbáld megbeszélni vele, hogy neked ez milyen rosszul esik. Más területen rendben van a kapcsolat?

2019. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ilyen marad a párod a szülés után is. Emberek nem változnak. Én a helyedben készülnek lelkiekben a virrasztós éjszakákra, és arra, hogy egyedül boldogulj. Nem azert mert otthagy, hanem csak azert, mert ha o neki majd kedve szottyan megy majd haverozni, téged meg ugyan ugy otthon hagy, azzal a címszóval hogy önző vagy. Amúgy miert nem mentél vele, nem is ertem, ha szerettél volna.
2019. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!