Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 2020....

Van itt olyan aki 2020. október vége-november elejére várja a babáját/kat?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Vannak tüneteitek már?

#terhesség #várandósság #2020.10 #2020.11
2020. márc. 3. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve igen. Trimeszterrel kezdtem de aztán váltottam femibionra, mert a szervezetem a folsavat nem, csak a folátot tudja hasznosítani, azóta pedig a dm saját márkás terhesvitaminját szedem, ez az eddigi legjobb nekem, plusz külön szedek folátot. Te ?
2020. márc. 4. 10:39
 22/67 anonim ***** válasza:
Én a gravidat kezdtem el, de csak azután, hogy kiderult a terhesség. Akkor ezek szerint neked/nektek sok időbe telt mire osszejott? Vagy csak ennyire tudatosan készültel a dologra?:)
2020. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Egy éve döntöttük el,hogy szeretnénk,az első baba rögtön összejött de sajnos 6 -7 hetes korában elment. Missed ab lett .

Azóta a ciklusom teljesen felborult, 3 hónapig nem is menstruáltam , meg ilyesmi, még mindig nem jött rendbe, de most megint sikerült. Már a tervezés időszakában is szedtem vitamint , mondjuk mindig szedek, csak nem terhes vitamint. Fontosnak tartom nagyon. Mindig tudatosan próbálom kezelni az életemet.😊 De egy év alatt ez a második terhességem, úgyhogy mondhatjuk hosszú idő volt. Nálatok hogy volt?

2020. márc. 4. 11:07
 24/67 anonim ***** válasza:

Sziasztok😊 én is csatlakozom 😁

5 hetes vagyok. November 6.felé várható a szülés időpontja, de erre nem adok 😊 13,5 hónapos Kislány Anyukája vagyok, aki 40+6-ra született.

Ő rá 5 évet vártunk, rengeteg hormon kezelés, által sikerült a Kislányunk, és a Tesó, Ő teljesen spontàn🙏🏻❤️ 4 hónapja jött meg, mivel szoptatok, és beállt normálisan a ciklusom, ami soha életemben nem volt rendszeres 😊 egy missed ab-om is volt már.

Hihetetlen az egész 😊🤗😍 tüneteim néha hasszúrkàlàs, de semmi több, majd pár hét múlva már jön biztosan a többi 😀

Boldog Babaváràst Mindenkinek!😊

2020. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én ma voltam orvosnál 7+3napos és 12mm embriót láttunk. 2 vetélés után el se hiszem ♡♡♡
2020. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
De jó!! Gratulálok! Remélem nekem is ilyen boldog lesz az első orvoslátogatásom.❤️
2020. márc. 6. 18:40
 27/67 anonim ***** válasza:

Bocsi a kis eltűnésért 😁

Én december végén hagytam abba a fogamzásgátlót majdnem 6 év után. És február végén már +-át teszteltem:) hétfőn voltam dokinál, akkor már hasi uh-val simán megtalta, elvileg akkor voltam 5+6 😍 és már fotóm is van róla. 2 get múlva megyek vissza, akkor talán már szívhang is lesz.

2020. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
De csodálatos hír! Örülök nektek! 😘
2020. márc. 8. 22:04
 29/67 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Nekem október 31 a kalkulátor alapján. 6 hetes vagyok.

Nekem a mellem feszül már a 4. Hét óta és néha faj a méhem. Meg már egy hete nagyon puffadok... szóval kellemetlen.


De már megállapították hétfőn hogy méhen belüli a pici :)

Pénteken megyünk szív hangot nézni.


Mindenkinek nagyon boldog baba varast kívánok !

2020. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én október közepére várom ma vagyok 8+3.

6+3 hetesen voltam először dokinál akkor már volt szívhang. 23án pedig már az első genetikai uh-ra megyek :)

2020. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!