Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez lehet még...

Cintikeeeeeeeeeee kérdése:

Szerintetek ez lehet még terhesség? Vagy túl sokat képzelek bele!?

Figyelt kérdés

Február 5.-én jött meg utoljára elvileg holnap kell megjönnie ujra, viszont múlthét csütörtökön teszteltem, csatolok képet, nem tudom hogy túl korán csináltam e meg 28 napos a ciklusom általában.. mert pcos és 2. tipusú cukorbetegségem is van 4 éve tudok róla, gyógyszert kaptam ( duphastont ) amit tavaly októberben szedtem utoljara tehat ez elott akkor volt mensim.. utánna nem irta ki az orvos mert gond volt a májammal.. de most februárban gyógyszer nélkül megjött végre.. nagyon szeretnék már babát, de sajnos nem jött eddig össze, most van egy kis reményem.. a kép linkje :


[url= [link]


[url= [link]


Koszi ha megnézed és adsz egy kis reményt :)



2020. márc. 3. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó
2020. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem működik a link
2020. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó. De ha múlt héten teszteltél és holnap kell megjönnie, akkor tárgytalan amúgy is, mert az még biztos nem pozitív.
2020. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én se látom a képeket, de ha menstruáció előtt tesztelsz, akkor előfordulhat, hogy tévesen lesz pozitív a teszt (már nem tudom miért) nyilván nem minden esetben. Érdemesebb mindig menstruáció elmaradása után 1-2 héttel tesztelni, mert az 95%-ban szinte biztos, hogy valódi terhesség. :)
2020. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!