Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyaszthatok kávét, és sushit?

Fogyaszthatok kávét, és sushit?

Figyelt kérdés

Állapotos vagyok, de nagyon kívánom a sushit. Természetesen csak főtt alapanyagokból álló sushit veszek pl krémsajt, zöldségek, stb (a Dobozán rá van írva hogy nyers vagy nem amit veszek)


A kávé a másik gyengeségem. Eddig egy bögre rendes kávét iszok , hosszút és egy bögre koffeinmenteset.

Ha innentől csak koffein mentesre váltok az jó?


Mit Nem ehetek vagy fogyaszthatok amiről esetleg nem tudok? Persze tudom se alkohol se nyers dolgok.

Mozzarellát ehetek?


2020. márc. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Kávét ihatsz, sushi felejtős :)
2020. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt lehet. Nyers halat ne tegyél bele, a többi nem gond.
2020. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán mehet mind a kettő. Úgyse nyersen eszed a sushit
2020. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengetegszer ettem sushit terhesen nyilván nyers haltól menteset, mozzarellat is sokszor ettem. Kávét is ihatsz nyugodtan.
2020. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugotan kavezhatsz , nyers hal mentes sushi is mehet. Nekem pl. Az orvosom szólt rám ,hogy legyek szíves napi 2 koffeines kavet meginni 😀 A nyers tojáson és amiben nyers tojás van ( tiramisu , házi majonéz , krémes sütiknél érdemes rákérdezni van e benne nyers tojás , tojásos turmixok ) és a penészes , kék sajtokon kívűl minden mehet nyugodtan. Nekem a mozzarellát nem ajánlotta a dokim. Nyugodtan lehet májat is enni.
2020. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!