Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nőgyógyásznál,...

Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert késik a mensim. Csinált hüvelyi UH-t és azt látta, hogy a nyálkahártyám 15mm benne egy 7mm felritkulás ábrázódik. Viszont 2 tesztem negatív lett. Szerintetek lesz belőle baba?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy esély van a terhességre aminek nagyon örülnék. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Bármilyen segítőkész válasznak örülnék!

2020. márc. 4. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
A 8as példáját meg tudom erősíteni. Az egyik alkalmazottam járt így. Egy mensi kimaradt neki csinált tesztet negatív volt majd mikor a második is kimaradt azt gondolta, hogy valami hormonális problémája lehet mert a teszt még mindig negatív volt. Rá pár hétre kapott időpontot nőgyógyászhoz és akkor már 12 hetes terhes volt. Bent a munkahelyen megcsinált egy tesztet hogy már biztos pozitív lesz és saját szememmel láttam hogy csont negatív volt a kezében meg ott a 12 hetes ultrahang
2020. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy én is hasonló cipőben járok 😊
2020. márc. 5. 10:27
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Elég veszélyes embereket ilyen hamis reményekbe ringatni.
2020. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen teszt lehetett az, ami nem mutatta ki, hogy valaki terhes főleg 3 hónaposan. Azért a mai tesztek 98%-ban biztosra kimutatja, ha pozitív vagy negatív. 13 nap késéssel halványan is, de látszódni kéne a csíknak (szerintem). Bármi lehet az a felritkulás. Mellesleg vérvétel kimutatja a HCG szintet még akkor is, hogyha az ultrahang nem mutatja 100%-ra, hogy mi a helyzet.
2020. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy később volt peteérésed, így kèsőbb fogant. Ezt nem mondta a dokid?
2020. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Én nem értem, hogy miért nem nézik meg vérvétellel, hogy van-e hcg. Az adna tuti választ rá.
2020. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott a dokim azon kivul amit feltettem kérdésnek. Mar keddre kertem idopontot aztan ha magától nem ad beutalót akkor szolok neki.
2020. márc. 7. 09:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező lett valami azóta ?
2020. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy mi lett veled kérdező! 😊
2021. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!