Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt, de UH-n felritk...

Negatív teszt, de UH-n felritkulás látható! Ez most mi?

Figyelt kérdés

A menstruációmnak már előző hét kedden meg kellett volna jönnie, de nem foglakoztatott különösebben, mert mindig késik, és nekem sosem jön pontosan a ciklusom. Ezért, hétvégén csináltam egy tesztet, ami szintén negatív lett. Aztán csütörtökön csináltam még egy tesztet, ami szintén negatív lett. Természetesen volt időpontom is, így azonnal dokihoz mentem, aki megállapította, hogy 16-17 mm-s a méhnyálkahártyám, és mutatott egy képet is amin egy sötétebb foltocskát látott. Annyit mondott rá, hogy felritkulás....

Azóta várok, és nem tudom eldönteni, hogy most mi van.


Szerintetek van ott valami, vagy valaki?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt találtam,remélem egy kicsit segít: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2011. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúú, köszönöm a segítséget!
2011. júl. 23. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első babával 4w3d mentem. Akkor az doki egy nagy fekete szabályos kört mutatott az uhn. Annyit mondott, ha terhes vagyok, akkor az az... Nekem nem felritkulást mondott, hanem petezsáknak imponáló képlet. Igaz én poz teszt után mentem.

2héttel később már látszódott a lakó:)

2011. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!