Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok. Pár napja...

11 hetes vagyok. Pár napja köhögök egy kicsit, folyik az orrom, néha tüsszögök. Véleményem szerint semmi komoly. Nem vettem be semmilyen gyógyszert, úgy vélem nem lenne túl szerencsés. Árthat ez a kis nátha a babábnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 04:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nátha nem árt a babának,de azért kezelhetnéd magad mézes hársfa teával,+ adag c-vitaminnal,hogy ne is rosszabbodjon a helyzet.Figyelj arra,hogy ne legyél lázas,mert az viszont árt a picurnak!Jobbulást!
2008. nov. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egyetértek az előttem szólóval, de annyit még hozzátennék, hogy a kamilla tea nagyon jó gyulladáscsökkentő, azt is ihatsz, de gyógyszertárit vegyél, mert ezek a filteresek igazából nem sokat használnak. Ha belázasodnál, akkor viszont mindenképp vegyél be lázcsillapítót. Boldog babavárást! 39 hetes kismama.
2008. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is jártam így, nekem a hársfa tea és a citrom, narancs segített. De ami még a legfontosabb feküdd ki!!!Ne dolgozz úgy! Előbb túl leszel rajta! Ha lázas leszel az már baj!
2008. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

20 hetesen nekem is volt egy csúnya náthám, de lázam nem volt, ezért nem vettem be semmit. Eltartott egy ideig ugyan míg elmúlt, de inkább kibekkeltem azt az időt, szerintem sem szerencsés ilyenkor gyógyszereket szedni. A mézes hársfavirág tea és a C vitamin előbb-utóbb legyűri a panaszokat. A dokim is azt mondta, hogy csak tartós láz esetén kell orvoshoz fordulni. A babának nem árt a nátha.

Üdv.

28 hetes

2008. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!