Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihez menjek a Czeizel Intézet...

Kihez menjek a Czeizel Intézetbe, aki adott esetben nem hazaküld normális vizsgálat nélkül, hanem kiküld sétálni vagy csokit enni, ha lusta a babó?

Figyelt kérdés
A 12. heti vizsgálaton is itt voltam, az orrcsontot csak látni vèlte a szonográfus, és a baba hátáról kaptam képet. Nem volt hajlandó várni, többet foglalkozni velem. Ezt szeretném most elkerülni.
2020. márc. 6. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ooo


Nekem ilyen nem volt

/ felvételt is kértem/


Dr Fekete Tibort ajánlom

2020. márc. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem feküdj le, aludj, én meg 20 perc múlva felrázlak és tolok neked némi cukrot...

A világ legnagyobb baromsága a babát uh miatt piszkálni, nem is régóta divat.

2020. márc. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem oda jártam, de az egyik gyerekemnél meg pont azért nem tudták megmondani többen sem (két magán is és egy sztk) a 24. hétig, hogy fiú vagy lány, mert mindig pörgött, mint a motolla :) Amikor meg 3D-re mentem, ott végre megmutatta az alfelét, de épp végig a talpa volt az arca előtt :D
2020. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem h melyik orvos volt? Most foglalnék időpontot, de őt kerülnèm. Mindrn rendben lett végül?
2021. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy javaslat utolsó..

Alapból csokit enni, ha nem vagy cukros a vizsgálat előt 20 perccel, és elegendő folyadékot is.



Istenhegyivel is elégedett voltam, 2. Gyerekkel nem volt időpont a Czeizelben


1.

2021. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!