Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hogy volt? A nőgyógyás...

Nálatok hogy volt? A nőgyógyász akihez járok utoljára csak a terhesség megállapításakor vizsgált utoljára és már 24 hetes terhes vagyok, normális ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg sztk-ba járok. Első gyermekemnél magánba jártam, akkor havonta vizsgált az orvos.

Nem bánom igazából, hogy nem vizsgálgat, de nem tudom mennyire normális eljárás ez?



2019. júl. 20. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatra gondolsz?



Nekem most egyszer sem vizsgált alulról.


Egyszer fog a 12. Hét után

A citológia miatt.


Később talán a végén.



Előzőleg

Első alkalommal a citológia miatt, aztán a 39+3-on kézzel is megnézte a méhszájat, hogy puhul-e, mert zárt voltam teljesen ( amúgy a 41. Hétig így is maradt, és apontán indult)

2019. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatra gondolsz? Ultrahang? Alsó vizsgálat? Mert ultrahangra küldeni szoktak, alsó vizsgálat nekem a terhesség elejen volt egy rákszürés, utána a 30.héttől nézte a méhszáj állapotot, majd 35.héten levette a kenetet.
2019. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg volt 12, 19.heti genetikai UH. Laborok.


Milyen vizsgálatot szeretnél még?


Magánban azért kellett havonta járni, hogy tejelj a dokinak, de ne érezd, hogy a semmire adod a pénzt.

2019. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak a terhesség megállapításakor vizsgált. Magándoki. Elég is annyi.
2019. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Méhszáj vizsgálatra gondoltam, kézi vizsgálatra. Én is gondoltam rá, hogy magánba azert hívott havonta vissza, hogy fizessek :D
2019. júl. 20. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Ultrahangokon voltam 12 hétig 2 hetente (előtte volt egy missed ab-om) aztán 18, 24 és 30 lesz a legközelebbi.
2019. júl. 20. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz járok. 8 héten vizsgált lenn, utána a 17 héten nézte a mészájat. De havonta járok hozzá uh-ra. Ha nincs panasz, szerintem nem kell többször vizsgálni lenn....
2019. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!