Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozott valakinek problémát...

Okozott valakinek problémát az orgazmus miatti méhösszehúzódás ( első trimeszterben)?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, álmomban volt orgazmusom, arra keltem,hogy feszül a méhem, és fáj. Nagyjából 1 percig tartott, végig feküdtem , lehet jobban aggódom ezen mint kellene. Orvosnál még nem voltam, jövőhéten megyek, vagy emiatt kellene most mennem? Semmi bajom, nincs vérzés, vagy barnázás, de már volt egy vetélésem 6 hetesen 1 éve. Amint elmúlt a fájdalom és felkeltem ittam egy magnosolvot. Lehet baj? Járt már valaki így?

2020. márc. 6. 06:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus után bekeményedik, ez normális , ha elmúlik nem kell miatta ügyeletre menni.
2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok. Látom már régi kérdés, de azért megosztom amit tudok, másnak még jól jöhet.🙂 Orgazmuskor alapból is összehúzódik a méhed, csak terhesség nélkül nem érezni ezt ilyen intenzíven. Termeszetes ha ilyenkor terhesen kicsit megkemenyedik a pocak, esetleg kicsit görcsöl, de max 1-2 perc alatt elmúlik, semmi pánik.😊 Viszont ha a görcsök továbbra is fenn maradnak, esetleg vérzés keletkezik, látogass el a dokidhoz.🙂
2022. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!