Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a húgyuti fertőzésnek és milyen veszélyekkel jár a terhességben? Egy 25. hetes kismama

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálam görcsöket okozott. Komolyan kell venni, mert a koraszülés veszélyét is növeli.
2020. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Gyakori vizelési inger, de már nem jön ki vizelet.Pisiléskor csíp, ég vagy csak diszkomfort érzet.Úgy ahogy első írja komolyan kell venni mert vetélést, koraszülést okozhat a felszálló fertőzés.Minél hamarabb kell lépni, kérni kell a dokitól vizelettenyésztésre beutalót, annak is több nap mire eredménye van.Addig is sok folyadék, főleg tea, esetleg tőzegáfonykapszula, vagy szirup.
2020. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a legjellemzőbb tünet, amiből biztosan tudtam, hogy felfáztam, az az volt, hogy pisiléskor a legvégén, az utolsó pár cseppnél belesajdult, fájt. Ez volt az egyértelmű jel. Amúgy meg előtte van már "odalent" egy bizonyos fájdalmas diszkomfort érzet.

Igen, növeli a koraszülés kockázatát, de gyorsan ki lehet kezelni, menj el orvoshoz minél előbb!

2020. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha logikusan végiggondoljátok, hova is száll fel az a fertőzés? A vesékbe, de semmiképpen sem a méhbe. A felszálló hüvelyi fertőzéstől kell maximum tartani, de az csak valami urban legend, hogy a felfázás vetélést okozhat. Nekem gyakran volt terhesség alatt, mégsem vetéltem el. En d-mannose-zal kezeltem, mint mindig, sose ment rá a vesémre.
2020. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó mekkora hülyeséget írtál, előbb tájékozódj mielőtt válaszolsz.


[link]


Ez csak egy cikk de millió ilyen van a neten.Nekem 2x volt húgyúti fertőzésem mindkét alkalommal kaptam antibiotikumot tenyésztés után, mert orvos mondta hogy korastülést okozhat.

2020. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Jó, biztos vannak veszélyei, de nem a felfázástól kell legjobban félni. Mindenki úgy beszél róla, mintha egyenes úton vetéléshez vezetne, pedig külön szervrendszer. Inkabb a felszálló hüvelyi fertőzéstől kell félni.
2020. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm. szerdán emgyek tenyésztésre, megfogadom a tanácsokat!

Ahhoz mit szóltok, hogy az almaecet kúra segíthet, mivel mint természetes antibiotikum kipucolja a húgyutakat?

2020. márc. 7. 11:10
 8/10 Ginger Mama ***** válasza:

Veteràn vagyok a tèmàban. :)

Ès terhessèg alatt is volt fertözèsem, èn beszedtem az antibiotikumot tenyèsztès utàn. Ha e -colid lesz nagyon jo a d mannose bàr b***tt dràga, rendelj ebayröl inkàbb. Az almaecet kùra is jò, de mèg jobb ha felvàltva iszod valamilyen lùgos itallal mert a PH vàltozàst nem bírjàk a kis genyák

Szedj probiotikumot is ès àfonya tablettàt rendszeresen, èn vègig nyomtam ezeket az egèsz terhessèg alatt, sött mèg a szoptatàs mellett is. Az ebayrol meg lehet pisi tesztcsikot is rendelni, kb 5€ ès 100db van benne. Az rögtön megmondja van e fertözèsed, èn jòkat elszòrakozok vele. :D

2020. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szuper :) köszönöm!
2020. márc. 10. 15:04
 10/10 anonim válasza:
Orvoshoz, orvoshoz, orvoshoz...
2020. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!