Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, van, hogy nektek is...

Kismamák, van, hogy nektek is szinte egész nap kőkemény a hasatok és nem mulik el pár mp mulva, mint a sima keményedés?

Figyelt kérdés
normális ez a jelenség? kezdek aggódni. Szedem a magneziumot, de vannak olyan napok, amikor szinte egész nap kemény a hasam. dokihoz sajnos csak később megyek. Ötletek addig? 7 hónapos kismama
2020. márc. 6. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete kezdődött. A baba kinyomja magát, helyezkedik. Nálam percekig úgy marad, ha tovább akkor izgek mozgok majd más pózt keres és puhább lesz a hasam.

Viszont egész nap? Nem tudom, de nem normális.

2020. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7.hónap végén járok. Lemaradt
2020. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetésből mondom, csak őszinte leszek:nekem volt, de nem jelentett ez jót, 31.héten megindult a szülés, 26.héten már alig volt méhnyak. Minden test más, de ha aggódsz, inkább vizsgáltasd meg magad.
2020. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyan pár mpre kemény aztán elmúlik, vagy kemény volt egész nap vagy nem
2020. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont így indult be fájás nélkül a szülés.
2020. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nem haskemenyedest érzek, hanem a babamat, ahogy odanyomja magát teljesen a hasfalhoz.
2020. márc. 7. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja, és írtó kellemetlen. Úgy érzem olyankor mintha belül szétnyomna mindent.
2020. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!