Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz delutan kemenyedik a...

Egesz delutan kemenyedik a hadam neha jobban neha az egesz kozben a baba rugdoskodik. Faj is neha ez a kemenyedes, pedig fekszem. Lehet ebbol baj? 31 hetes km

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a hasad bekeményedik nem lehet a baby mozgását érezni.

A haskeményedéskor az egész hasad összetömörül egy hatalmas gombócba. Kellemetlen érzés, de jó esetben nem sokáig. A feszülés pedig inkább csak egy területen jelentkező érzés. Ezt okozhatja a baba is, ahogy kinyomja magát. Ez alatt érezheted közben a mozgását.

Pihenj nagyon sokat, mert a pocakkeményedés a méhszáj nyílását okozhatja, és szedj 3x2 Magne B6-ot! Egyébként pedig teljesen normális jelenség, és segíti a lepényt a vér, oxigén ellátásban. Napi 10 haskeményedés normális, ha afelett számolod említsd az orvosnak mindenképp.


35 hkm

2016. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Magneziumot csak egyet szabad be vennem,mert alacsony a vernyomasom. Es a hasam meg kokemeny es utana meg rugdoskodik es igen ugy kinyomja magat sokszor
2016. nov. 7. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 31 hetes vagyok. Szombaton egész nap rosszul voltam ugy keményedett a hasam. Hiába ettem magnéziumot. Estére ittam egy pici konyakot mert már ugy befeszült mindenem hogy állni nem birtam. Sztem front lehetett mert csak az nap volt nagyon rossz. Ma csak háromszor keményedtem.
2016. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!