Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos Pocak keményedés,...

Egész napos Pocak keményedés, izomláz szerű fájdalom pocakban, szurkálás lent? 39. hét

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mai nap szinte egész nap kemény a pocakom, és izomláz szerű fájdalmat is érzek a jobb oldalon plusz még alul hüvelynél szurkálást.

39. Hétben vagyunk . Jósló vagy valami kezdődik?

Volt valakinek ilyesmi érzése?

Orvos utoljára 4 hete nézett méhszájat, akkor 3100 volt az érték



2019. júl. 11. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én így voltam 39+4-en. Simán aludtam majd hajnal 4-kor ébresztett újra. 5 perces volt de még jóslónak se gondoltam volna. 7-kor bementünk a kórházba, hogy azért mégiscsak mi ez. Zárt, de rövidülő méhszáj, CTG-n nulla fájás. Hazaküldtek, hogy vajúdgassak otthon mert ez így semmi egyelőre. Este fél 9-kor folyt el a magzatvíz, reggel fél 7-re született meg a lányom.
2019. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jósló szerintem. Vagyis ugyanígy vagyok, de még semmi.
2019. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!