Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nem tapintható...

Normális hogy nem tapintható a méhem 11 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 hetes terhes vagyok, már majdnem 12. Jövő héten megyek a 12 hetes genetikai UH-ra, de nagyon aggódom. Viszonylag vékony testalkatú vagyok, bár a pocimra felszedtem egy picit mostanában, de alul, a szeméremcsontom felett (ahol sokan mondják) nekem nem tapintható semmi. Lapos és teljesen puha. :( nektek mikortól lehetett kitapintani a változást? Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 8. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nem tudja kitapintani? Az érdekes.
2020. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért aggódnod, gondolom, ha jóllaksz a gyomrodat sem tudod körbe határolni! Konkrétan a méhed ezután sem fogod tapintani.
2020. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom miről beszélsz, nekem is tök puha volt. Tesòm is hitetlenkedett, hogy ha hanyatt fekszem ki kell tudjam tapintani..Nekem pedig semmi pukli, dombocska nem volt. Szerintem ezen nem kell aggòdnod.
2020. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász 2 hete szivhangot nézett csak, akkor minden rendben volt. Mostanra viszont már közel 12 hetesen elkezdtem aggódni, mert sokan írják, hogy kis puklit éreznek, látnak. Én meg ha nem tudnám hogy terhes vagyok, észre sem venném és ez kicsit aggaszt :(
2020. márc. 8. 10:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as kommentelő! Te hány hetes voltál amikor még lapos és puha volt neked is? Mikor lett változás?
2020. márc. 8. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
En a 19.hetben vagyok es annyira lehet erezni a kulonbseget... pontosan erzem hogy meddig tart...hiaba van felesleg a hasamon...ott sokkal feszesebb, kemenyebb. :)
2020. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és most látom és érzem már kicsit kitapintani.
2020. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális, de ne nyomogasd magad...
2020. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,kb 15 hetesen éreztem már.
2020. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!