Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér szalonna terhesen?

Fehér szalonna terhesen?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nyers húst és tojást nem szabad enni. Viszont a sós fehér szalonna a gyengém. Nincs rajta egy szem hús sem, csak a fehér zsír igazából.

Ezt sem szabad enni?

Az az igazság, hogy sülve nem szeretem, csak így, hagymával, paradicsommal és kenyérrel.

Házi szalonna, tehát nem bolti, jól be van sózva... Tartózkodjak tőle?

17 hetes 5 napos vagyok


2020. márc. 8. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

a füstölt az nem nyers

de elvileg azt sem lehet

2020. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nagyanyáink ezen éltek. Én is ettem téliszalámit,utólag esett le,hogy nemespenész volt rajta. Semmi bajod nem lesz tőle.

16+2nap :)

2020. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Bírom ezt a "nagyanyáink is ezt ették" dumát. Igen, valóban ezt ették, (kolbászt mondjuk nem, mert éheztek) de jóval magasabb is volt a gyermekhalandóság.
2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tojásrántottába teszek. Nem fog ártani.
2020. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, én is ezen éltem pár hétig lila hagymával. Nyugodtan egyél.
2020. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én camambert sajtot is ettem anno a fiammal,akkor még nem is volt ilyen "mit nem ehetsz" lista!

Sőt az apósom hetente csinálta a tiramisut nekem...odavoltam érte! Most meg valahol azt is tiltólistán láttam.

13 éves a fiam,csak pislogok most a terhességem alatt hogy mik vannak!

2020. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3

Az nem amiatt volt,amit ettek vagy nem ettek,kár,hogy ezt még magyarázni kell. :)

2020. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!