Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tepertő, szalonna, paradicsom...

Tepertő, szalonna, paradicsom kivánása kenyérrel terhesen?

Figyelt kérdés

A paradicsomot még értem is, de a többit nem igazán

Megmondom nektek őszintén, a ferjem imádja ezeket a zsirban tocsogó ételeket én azelőtt nem igazán rajongtam érte, sőt nagy immel ámmal ettem meg.

Na de most!

Ma ebédre a kisütöttünk tepertőt megsóztuk picit és paradicsommal kis kenyérkatonákkal ettem.

Van ötlet mi miatt kivánom?

Nem azért mert egy malac vagyok.


2016. okt. 16. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert terhes vagy.
2016. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az elet nagy kerdesei...

Terhes vagy, van ilyen.

2016. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan egyél bármit, amit kívánsz, csak próbálj mértéket tartani és akkor nem lesz semmi baj :)
2016. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nálam fordítva volt, korábban szerettem azóta rá se tudok nézni. Van ilyen. :)
2016. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Wáóóó!

Azt vágom hogy terhes vagyok.

Csak azt nem hogy mi van a szalonnába meg a kisütött zsirba ami miatt ez kell.

Tartom a mertéket nem kg számra eszem.

2016. okt. 16. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem látok én ilyen szoros összefüggést az ételek kívánása és a hiánybetegségek között.

Én pl a gumicukrot kívánom, abban meg tutira nincsen semmi hasznos. :))

19 hkm

2016. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jo etvagyat hozza. en is ilyeneket zabaltam azert csak ovatosan, en 22 kgt rantottam magamra.
2016. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Örülök neki hogy zabáltál!

Azóta nem ettem mert nem kellett.

De akkor majd megőrültem.

Most az alma megy pedig alapjáraton utálom!

2016. okt. 17. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:

nálam a graphefruit, banán volt a nagy terhes kívánság, meg mint írtam a zsíradéknak minden formája: tepertő, disznósajt, sonka, kolbász, mindez jó kis zsíros kenyérrel, és hozzá olykor teavaj, olykor csak egy nagy kocka úgy magában...ki tudja miért...a második terhességemnél valahogy nem voltam olyan kívánós, sokkal kevésbé zabáltam, és érdekes módon még többet híztam mint az elsőnél, pedig a baba is kisebb volt..

szerintem a szervezet tudja mi kell neki, aszerint diktál. nem szabad korlátozni, a nők nagy részének úgyis az alakmegőrzésről, diétáról, tornáról szól az élete 30-40 felett, legalább ebben a 9 hónapban ne szabjunk határokat - illetve a baba egészsége persze a legfontosabb...de azontúl mindent amit megkívánsz, egyed :)

2016. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!