Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek ilyen?

Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok és nagyon furcsa mert napközben mikor sétálok meg mozgok minden rendben, de mikor éjjel alszom 6-7 óra után felébredek mert faj a méhem, nem nagyon erős de elég hogy onnantól nem tudom rendesen aludni. Illetve ha sokat ülök vagy pihenek akkor is ez van. Nem fordítva kene lennie hogy pihenéstol jobb? Semmit nem találtam a neten ami ezt megmagyarázná ezért gondoltam megkérdezem járt e már valaki így? Ez normális lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is mindig akkor voltam jobban, amikor mocorogtam (mindkét terhességemnél). Az első trimeszter első felében a szúrkálós érzésen, később az émelygésen is ez segített.
2020. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál, ez megnyugtató hogy előfordul.


Mondott neked ra bármit a doki? Végig minden rendben volt amúgy?

2020. márc. 8. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak tudta be, hogy tágul, helyet csinál, éppen "kibillen a medencémből" a méhem, nyúlnak a méhszalagok.


Igen, minden rendben volt :)

2020. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez megnyugtató. Remelem akkor velünk is minden rendben lesz :)


Ha meg bárkinek van ilyen tapasztalat szeretettel várom.

2020. márc. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!