Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extra halvány 2. csík Predicto...

Extra halvány 2. csík Predictor Early-n a 11. DPO-n. Ebből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

Az ovulációm időpontja biztos, UH-gal követték a ciklusom.

Predictor Early-n olyan halvány a 2. csík, hogy csak fénynél forgatva látom még élőben is; de a semminél mindenképpen több van rajta.

Ez a teszt eleve ilyen szokott lenni?

Gondolom, egy ilyen érzékeny tesztnek már egyértelműbbnek kéne lennie, ha normálisan elindult a terhesség.

Kinek van tapasztalata? Így esélytelen?


2020. márc. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak most fog elkezdeni HCG-t termelni a szervezeted, ha sikerült. Ilyen korán egy teszt sem mutatja ki. Várj 2 napot legalább.
2020. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam mint Te kérdező, ma vagyok 12. dpo-n és tegnap reggel nekem facellen volt "valami" amit fény felé fordítva láttam. Olvastam itt egy csomó kérdést és nem voltam semmivel se előrébb, mert sokak szerintem nem tudják 100%-ig biztosra az ovuláció időpontját és így viszont az egésznek nincs sok értelme.


Én ma nem teszteltem, most már megvárom a nemvárt napját, de mivel ma a törlésnél a wc papíron volt egy kis barna folt, így szerintem hamarosan meg fog jönni :(


Neked nagyon drukkolok, hogy erősödjön a csíkod! :)MAjd írd meg mi volt!

2020. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy nekem is UH-val követték a peteérést.
2020. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor semmi. Amikor sikerült, teljesen egyértelmű volt.
2023. márc. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!