Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron pótlás mellékhatá...

Progeszteron pótlás mellékhatásai mik lehetnek? Koraterhesen jobb oldali medencecsonti enyhe fájdalom mitől van?

Figyelt kérdés
kb. 6 hetes lehetek, igazolt , hogy jó helyen van. Progeszteron pótlástól lehet szapora szívverés? Mondjuk ezt a csípőcsont fájdalmat nem tudom hova tenni, a doki mondja lehet az izület, mert ott nincs semmi. Tapasztalatok?
2020. márc. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam semmi mellékhatást. Hüvelyben használtam.
2020. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél szedtem, mindkétszer erősített a tüneteken. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy nem sokkal a gyógyszer elkezdése után kezdett igazán bedurvulni a rosszullét. Hogy valóban volt-e köze hozzá sosem derül ki és kb mindegy is, hisz ha attól is volt nem volt más választásom mint szedni.
2020. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak alámosságot csinált. Egyszerre használtam hüvelyben, szájon át, és injekcióban; problémák miatt a 34. hétig.
2020. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
Én szédültem tőle.
2020. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza. Szédülök, fáj a gyomrom progesteron exeltist szedek este szájon át 200 mg-osat.
2020. márc. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!