Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt aranyér és...

Terhesség alatt aranyér és gerinc fájdalom hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

Második terhességem, az első teljesen tünetmentes volt. A fiam születése előtt is volt aranyerem de nem vérzett meg panaszokat sem éreztem. Szülés után volt elég intenzíven, de elmúlt. 16 hónapos volt a fiam mikor újra teherbe estem. De itt már végig jelen volt az aranyér sokszor vérzett is főleg az elmúlt hónapban. Meg feszül, fáj, kellemetlen érzés. Ehhez párosul mosz egy hete tartó gerincbe nyilaló fájdalom. Mint mikor idegszálat nyomná vagy becsípődne ott vmi.(24 hetes vagyok)

Pihenni egy majdnem 2éves mellett nehéz de próbálom nem emelgetni.

Mit lehetne alkalmazni ezekre? Eddig néha használtam reparon kúpot de nem igazán segitett. Vmi más megoldás?

Köszönöm a segítséget!


2020. márc. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A reparon nekem se ért semmit... A Sperti kúp alig egy hét alatt látványos javulást hozott. Esetleg próbáld ki azt. Nem vényköteles.
2020. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem a Reparon, sem a Haemorid nem segitett, csak a Varázsdió krém.
2020. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aranyérrel kapcsolatban nem tudok segíteni , szerencsére engem eddig elkerült , de a gerincem-hátam pont így fájt nekem is, mintha ideg nyomná , és sokszor elviselhetetlen volt, volt hogy járni sem bírtam , elmentem masszőrhöz aki nagyon sokat segített , 1 óra hátmasszázs heti 1x , illetve ha alszok akkor kitámasztom a hátam, így jóformán teljesen elmúlt.


23 hkm

2020. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!