Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alábbi terhességi tünetek...

Az alábbi terhességi tünetek alapján kisfiú lehet, vagy kislány?

Figyelt kérdés
A második trimeszter közepén járunk, de még nem mutatta meg magát. Az elsô trimeszterben nagyon rosszul voltam, néhàny hete màr elmúltak a rosszullétek. Enni továbbra sem nagyon bírom. Minden húskészítménytôl rosszul vagyok, viszont gyümölcsöt és csokit minden mennyiségben tudnám enni. Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani tünetek alapján a nemet, de kívàncsi vagyok, hogy tapasztalatok alapján Ti mit mondtok.
2020. márc. 11. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tünetmentes terhességem volt. Csúcsos has, stb. Minden fiús volt. Sokat fogytam, alig híztam. Lány lett :))
2020. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lányommal csokit és gyümölcsöt kívántam, fiammal sajtot meg sültkolbászt. Egyikkel sem voltam rosszul.
2020. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenfèlét eszek, mindenfélét kívánok. Tünetmentes a terhességem. Sose hánytam, sose voltam rosszul. Állítólag kislány...
2020. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindkét terhességem alatt a sós, fűszeres ételeket kívántam. Roaszullétek ugyanannyi, hányás nincs, hasforma ugyanaz, mindkétszer oldalt fekszik a baba. Elsőnek lány, most fiú lesz. A terhesség alatt a szervezeted pótolja a hiányzó anyagokat, fehérjét, vitamint, cukrot, stb. Ettől függ, mit kívánsz, miből van kevés, nem a baba nemétől. Ennyi erővel lottózhatnál is.
2020. márc. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Kb ìgy voltam mint te, kisfiù.
2020. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezeket “készpénznek” venni, ne erre alapozz! Amúgy én 19 hétig hánytam, későn mutatta meg magát, kislányom lett. De egyik barátnőm pedig nem hányt, nem volt kívánós, minden “jel” fiúra utalt mégis lánya lett:)
2020. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szia elhiszem hogy kiváncsi vagy!!! Ez tök természetes . Én 18-hetes vagyok és egyenlőre nemtudjuk hogy kivan a pocakban . Én nekem már van két kislányom és más volt s terhesség mind a kettővel . Az elsővel jól voltam csak egyszer hánytam és mindent megettem vizes voltam nagyon és 22 kg hiztam. A második kislanyal emelyegtem nagyon rosszlet volt állandóan rajtam vele allig hiztam vmit. Most jelenleg egyszer hánytam viszont a gyomorsavam elég sokszor kiszúr velem . Drukkolok neked hogy minnel előbb megtud kivan odabent ☺️ Én talán már jövő héten megtudom . Boldog babavarast
2020. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én ugyan így voltam, kisfiam lett:)
2020. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!