Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki rosszulléte...

Van itt olyan, aki rosszullétekkel kezdte a terhességet, és kisfia lett?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok, De állandó az émelygés, kislányonál ugyanez volt. Pedig nagyon szeretnék egy kisfiút 🥰

Azt mondják, hogy aki az elején rosszul van sokszor, annak kislánya lesz, nem tudom mennyi ennek a valóságalapja mert én csak az egyik oldalt ismerem.



2020. febr. 5. 06:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmár, ezek babonák. Azt is mondják, a fiuval sósat kivánsz, a lánnyal edeset. Az első fiamnál csak a csokit kívántam, a másodikkal húst hussal.
2020. febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Már 31 hetes terhes is elmúltam és még időnként előfordul rosszullét, az első pár hónapban állandóan rosszul voltam, nem tudtam enni, rengeteget hánytam. A 20. hétre már 10 kilót fogytam.

Kisfiam lesz.

2020. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom mert a lányommal is ez volt. Tudom minden terhesség más. De az összes tünetem ugyan az
2020. febr. 5. 06:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekemmel sokat voltam rosszul. Az egyik fiú, a másik lány.

Semmi köze hozzá.

2020. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a barátnőm szegény tényleg extrém hányós volt, neki két lánya van.
2020. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Soha egy szédülésnyi problémám sem volt várandósan. 4 lányom van.
2020. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan terhességem, aminek annyi tünete volt, hogy nem jött meg és olyan is, amiben végig rosszul voltam. Három fiam van
2020. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2 gyerekemmel hánytam (egyik fiú másik lány), annyi különbséggel, hogy a fiúnál elmúltak anl rosszullétek a 16. héten, a lánnyal végighánytam.
2020. febr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A fiammal 6-16 hétig nonstop rosszul voltam. Most a tesóval is kb ebben az időszakban, bár most kicsit másabb volt, meg most hánytam is (fiammal nem). Jelenleg úgy néz ki a tesó kislány lesz.

A húgom a lányával szinte végig rosszul volt, hányt. A fiámaval az első trimeszterben volt rosszul, most ismét kislánya lesz, lassan félidős, de még mindig elég egy kellemetlen illat, hogy futni kelljen a wc-re.

Sógornőm 2 terhessége alatt semmi baja sem volt. 2 fia van

Szomszédasszonyom a 3. kisfiát várja, mindhárom másképp alakult rosszullétek terén.

Nem hiszem hogy a gyerekek nemétől függ ez az egész, inkább az anya érzékenységétől, szervezetétől, stb.

2020. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A lányomnál az első 20 hétben semmi tünetem nem volt. Csak abból vettem észre, hogy terhes vagyok, hogy nem jött meg. A 20 héttől is egy kis orrduguláson és gyomorégés én kívül semmi más nem volt. Álom terhességem volt.


Most 13 hetes vagyok, még nem tudjuk mi lesz, és fiút érzek. De ugyanaz van, mint a lányomnál. Semmi tünet.


A lányomnál a fűszeres kajákat kívántam (csípős, barbecues, stb)


Most inkább édeset kívánok, a főtt ételre rá se bírok nézni, csak édességget ennék.

2020. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!