Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismami vagyok. Mi a...

15hetes kismami vagyok. Mi a véleményetek a Neo-Ferro-Folgammáról? Igaz hogy ettől jobban hányingerem van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szedem,de nincs tőle hányingerem.
2010. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt!
2010. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem hányingerem, hanem kibírhatatlan és több óráig tartó görcsös gyomorfájásom volt tőle. Nem jöttem rá egyből, hogy mi okozza és nagyon rossz volt, de amint abbahagytam, elmúlt. Akkor kértem az orvost, hogy írjon fel mást és elkezdtem a Tardyferont. Attól már semmi bajom nem volt.
2010. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, nincs tőle hányingerem, mondjuk Nekem egyáltalán nincs semmilyen terhes tünetem. 5+4 hetes vagyok, eléggé aggódom is emiatt, mert volt már 2 vetélésem (PCO+ inzulinrezisztencia). A gyomromat viszont nekem is kikezdi, általában éjszaka kezd el görcsölni, és aludni sem tudok tőle...
2010. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem,nekem nagyon hányingerem volt tőle,ahogy az elevit-től is. :S
2010. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hete szedem, eddig semmi bajom nincs tőle. SŐT, én attól tartottam, hogy székrekedésem lesz tőle, de nem! :)


27 hkm

2010. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem direkt azért írta fel a doki az első terhességemnél, mert ezt a legtöbb ember jól tolerálja, nem okoz gyomorpanaszokat.

Na, ehhez képest én rosszul voltam tőle, hánytam. Ja, és a 20. hét után kezdtem. (Az elején csak émelyegtem a 12.

hétig)


A 2. gyereknél pedig a létező összes vasat kihánytam, még a pezsgőtablettát is.

2010. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!