Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szerepeljen az írábeli...

Mi szerepeljen az írábeli nyilatkozatban a terhesség bejelntesénél?

Figyelt kérdés
Mit kell beleirjak a bejelentő nyilatkozatban ,hogy kismama vagyok ? Holnap megyek először védőnőhöz 10 hetes kismama vagyok . És a munkáltatóm ,kezd egyre szemetebb lenni ,hogy tenyleg az égegyadta világon mimdent velem csináltat még azt is amit neki kellene .. elég stresszes a munkám és szeretném ,ha mostmár figyelmbe venné ezt a tényt ,hogy októberben születik a babám !

2020. márc. 15. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit tennek hozzá ,hogy nem proba időn vagyok . Június 1.én lesz 2 éve ,hogy a cégnél dolgozom.
2020. márc. 15. 11:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt xy,


Írásban szeretném bejelentési, hogy x idős állapotos vagyok. A szülés várható ideje:_____.


Datum

Alairas



2 példány legyen belőle, egyiket hagyd meg magadnak.



Viszont, én megvarnam a genetikai uh eredményt, hogy minden rendben van e babával.

És ezzel egyidoben a doki kiallithatja az adokedvezmenyes papírt. Kb akkor töltöd a 91 napot is.

2020. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És a főnök írja alá!!!!
2020. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ! Igen lehet célszerűbb mert meg csak egy menstruacio szerint becsült idő van az orvos meg semmit nem mondott ...április 3.án lesz a genetikai uh ! Akkor addig várok , köszönöm :)
2020. márc. 15. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan már bem kell bejelenteni, hál Isten megszűnt ez a kötelezettség.


Egyébként én E-mailt írtam a munkaügyesnek, miután beszéltem az ügyvezetővel és a tulajdonossal.

Leírtam h várandós vagyok a baba ekkor várhato.. az xy és zy-nal azt beszéltem meg, hogy eddig tervezek dolgozni, ha az egészségi állapotom engedi.

A helyemre embert ekkortól keresünk, legyen szíves a hirdetéseket intézni, a pályázókkal pedig majd én foglalkozom, miután az ügyvezetői első rostán átestek/ ez a beosztásomból következett/

2020. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez mikortól él egyébként ? Mert az előbb egy kismama ismerősön is ugyan ezt mondta ,hogy személyesen bement elmondta majd e-mailt kellett neki írni és ennyi
2020. márc. 15. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ha be sem jelented is védett vagy már kezdettől (persze bizonyítanod kell, ha kirúgnának). De ha gondolod, az emailt is cécézheted saját egy magán emailcímedre, akkor sem tagadható le. Vagy ha írásban, akkor két példány.
2020. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugygondolom ,hogy írában is megteszem de az e-mailes formaban is mindenképpen és a saját e-mailomról nem a cégesről ! A ceges géphez bárko hozzátud férni az fiókom sem olyan ,hogy jelszoval védett ... így mindenképpen a sajátomról fogom megtenni !
2020. márc. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!