Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány vagy kisfiú? Miért...

Kislány vagy kisfiú? Miért nem azt érzem amit az orvosok tippelnek/látnak?

Figyelt kérdés
16. Heti 4D ultrahangon azt mondták kislány lesz. A 12. Heti terhesgondozáson is ezt tippelte a nőgyógyászom, és a 13. heti genetikain is egy 80%-ot tippelt a doktornő. Én nagyon kisfiút érzek, fiúval is álmodok. A 4D ultrahangon a hölgy viccelődött, hogy kéne látni kukit ha fiú lenne,3 vonalat lát meg 3 pöttyöt (habár én rendkívül rossz vagyok ebben sajnos, fogalmam sincs mit kell nézni) nyilván hiszek neki mégis furcsa sztorikat olvasni itt gyakorin. Olvastam már olyat, hogy lányból fiú lett, és fordítva. A 16. Heti UH mennyire megbízható? A 4D-s hölgy nagyon magabiztosnak tűnt, az első 5 mpben már mondta, hogy szerinte lány. Alig látott valamit egyből mondta is. Volt már valaki így, hogy teljesen mást érzett? Lelkiismeret furdalásom van, mert azt hittem mélyebb a kapcsolatom a babámmal. Lehet, hogy csak a hormonok játszanak az idegeimmel persze, de máshogy képzeltem el ezt az időszakot, amolyan mindent tudni fogok róla, együtt létezünk érzésnek képzeltem. Vagy valami hasonló spirituális kutyafülét vártam...

2020. márc. 14. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én semmit nem érzek, kislány állítólag, de a biztonság kedvéért fiú nevet is néztünk, legutóbb össze húzta magát, nem látta a doki . De az eddigi összes ismerősömnek mindig mást mondtak! Volt akinél szülésnél derült ki hogy fiú, miközben járt uh-ra, lány biztos, nem az lett. Akiknek fiút mondtak, lány lett, akiknek lány, annak fiú.
2020. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az erzeseidnek semmi koze hozzá
2020. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én is kisfiúval álmodtam, 1000%-ig biztos voltam benne, hogy fiú, minden ilyen babona is fiút mutatott mint a pocakalak, rosszullétek hiánya, savanyúságkívánás stb. Mondták, hogy lány pff mondom, ezek hülyék, ez a gyerek kisfiú. :D Már 1,5 éves és a helyzet az, hogy nem lehetne lányosabb az a kislányom akit én abszolút kisfiúnak képzeltem.
2020. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első: én úgy vagyok vele, hogy mindenből semleges színt veszek. Hogy lehetséges ez, hogy nem tudják pontosan megmondani a mai technológiával? Jó lenne kicsit személyesebbé tenni az érzést vele kapcsolatban... A prena teszt nem indokolt nálam, de vajon a nemi meghatározást elvégzik olcsóbban?
2020. márc. 14. 18:04
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak a 19. héten tudták 100%-ra megmondani a nemét. Majd ha akkor sem tudják akkor izgulhatsz de addig felesleges ilyeneket túldramatizálni. Mellesleg ennyire fiút akarsz, hogy az egyöntetű vélemény miszerint lány, az szerinted mind marhaság?
2020. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hárman mondták már, hogy lány, szerintem hidd el. Nekem a lányomat 16 hetesen 4d-n mondták meg, a fiamat mar a kombinált teszten 12 hetesen. Őszintén szólva a mai gépekkel annyira egyértelműen látszik minden, ha a baba jó pozícióban van, hogy lehetetlen benézni. Jellemzően különben az orvosok mondanak baromságot, mert ő igazából pont tesz a nemére, csak odapillant, aztán mondja, amit hirtelen lát. Tisztelet a kivételnek. Ellenben a szonográfus, főleg 4D-n, nagyon alaposan megnezi, mert sokan többek közt ezért mennek oda. Én neki hinnék, főleg, ha így megmutatta a 3 vonalat, akkor egyértelmű (nekünk is ugyanígy megmutogatta, hogy abból látni 2D képen, hogy lány). Az a helyzet, hogy a fiamnál viszont 12 hetesen már tök egyértelműen látszott, hogy igen, neki van valami a lába közt, laikusként is láttam, amikor a doki mutogatta.
2020. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5: nem akarok jobban fiút, csak vele álmodok még az arcát is látom magam előtt, a haját stb. Nincs bennem az, hogy jobban akarom az egyiket. Első gyerek lesz, nem tudok viszonyítani semmihez melyik jobb vagy rosszabb. Alapvetően nem vagyok spirituális fajta ezért meglepő számomra az egész.
2020. márc. 14. 18:14
 8/21 A kérdező kommentje:
6: köszi a részletes kifejtést. Ezek szerint a 3 vonal csak lanynal lehet, akkor a következő UH-n meg rákérdezek erre a vonalas dologra. Nem 4Dn mutatta a 3 vonalat, ott össze gömbölyödött. Mármint én úgy gondolom hogy a sárgás színű kép a 4D, és a fekete-fehér az meg sima mert váltogatta a képet. Es a fekete-fehéren mutatta a csíkokat. Tényleg nem értek hozzá biztos hülyén írtam le.
2020. márc. 14. 18:19
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekünk is a 3 vonalat mutatta a szonografus, hogy azért lány.

Ha hárman mondják én elhinnem a helyedben:)

2020. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
4. A múltheti uh-t megvártuk, ugye nem tudták megmondani, el volt bújva, úgyhogy utána rendeltünk uniszex babakocsit, kiságyat, pelenkázót, kórházba most kezdtünk ruhacskát, sapkát, stb-t venni, fehér szìnben, 2 hónap van már csak hátra. Amint tudjuk a nemét, már szineset és a szobába a többi kellék is olyan lesz. Egyébként engem is meghökkentett, hogy ennyire nem tudják belőni.
2020. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!