Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet attól baj, ha ma kB.5...

Lehet attól baj, ha ma kB.5 órán át segítettem a páromnak téglát pakolni?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, és egyszerre csak 2 db téglát vittem egyik helyről a másikra. Egyáltalán nem volt megerőltető, nem fájdult meg az alhasam. Csak azért kezdtem el aggódni, mert az anyósom nagyon leszidott emiatt minket.

2020. márc. 14. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 hetesen még nem probléma a hajolgatás, 2 tégla pedig nem nehéz, nem lesz semmi bajotok.
2020. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj történt volna, akkor azt már megérezted volna. Egyik ismerősöm 13 hetesen segített kerítést emelni és egyből érezte, hogy baj történt.. sajnos el is vetélt. Azért ne terheld túl magadat. :)
2020. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hetesen segítettem a költözésnél, dobozokat cipeltem. Nagyon felelőtlen voltam, utólag már belátom, de sajnos nem volt senki más aki segíteni tudott volna. Mindegy. Estére éreztem hogy fájogat, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Késő éjjel viszont egy erősebb görcs után azonnal kórházba mentünk. Az orvos a földig leteremtett, jogosan. Meg tudták menteni a terhességet és csodálatos, egészséges babám született 40 hétre, de utána sokkal jobban átgondoltam mindent, akárminek is álltam neki. Nem is volt semmi komplikáció utána már.
2020. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érezted, hogy ártana és problémát okozna akkor semmi baj nem lesz. Legalább mozogtál is kicsit :)
2020. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ha nem érzel semmit tuti nincs baj én betonlapokat pakoltam, nem tudtam még terhességről, semmi baj nem lett :)
2020. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!