Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes ilyen esetben felhívno...

Érdemes ilyen esetben felhívnom az orvosom?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. 2 hete nem nőtt a súlyom (a hasam mintha nőtt volna), és ha sétálok, csak nagyon lassan bírok menni, mert húzódik a hasam alja. Más panaszom nincs. 59 kg-ról indultam, most vagyok 62.
2010. júl. 25. 15:14
 1/6 anonim válasza:
ha orvosnál jársz említsd meg neki
2010. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a szalagok nyúlnak, de azért mindenképpen beszélj a dokiddal, az a biztos
2010. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nyilalt ennyi idősen a hasam, kb két hétig tartott. Azt írod nőtt a hasad, szerintem ez lehet az oka. Nem hiszem, hogy gond lenne, de ha nem múlik el később sem, akkor mondd el a dokidnak.


27 hkm

2010. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Telefonáljak neki külön emiatt? 3 hét múlva megyek gondozásra legközelebb.
2010. júl. 25. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonálj neki, persze, ne szégyenlősködj!
2010. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezért nem hívnám fel, a terhesség alatt vannak normális tünetek ez is az...és még lesz jó néhány.

De lehet csak én vagyok ilyen, hogy nem rohanok minden kellemetlenséggel azonnal orvoshoz.

Te érzed, ha megnyugtat hívd fel.

2010. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!