Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beindul a szülés és választ...

Ha beindul a szülés és választott orvosom van, akkor nekem kell őt felhívnom telefonon vagy majd a kórház?

Figyelt kérdés
Ha nekem, akkor akár hajnali kettőkor is hívhatom? Vagy ez hogy működik?
2011. jan. 4. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost.

Az enyém azt mondta, menjünk be a kórházba, és majd onnan hívják őt.

Persze ezt én elfelejtettem, mikor kezdődött a szülés, és őt hívtam elsőnek. Mondjuk délután volt, nem éjszaka.

2011. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (hajnali fél2-kor!) a szülésznő kérdezte, hogy ki a dokink és ő hívta fel.
2011. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem külön mondta a fogadott dokim, hogy ne én hívjam, hanem majd a kórház. Ez Vácon volt. Hogy máshol hogy van, nem tudom. Lehet ez dokifüggő.
2011. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a szülésznőt hívtam, ő ment be amikor mi is indultunk, ő vizsgált meg és ő hívta 4 órával később a dokimat, hogy most már jöhet. Szerintem ha nincs fogadott szülésznőd, akkor a kórházi ügyelet fogja hívni a dokit, mert nem ő csak a szülést vezeti le esetleg (bár azt is inkább a szülésznő csinálja), az orvos nem lesz bent órákon keresztül amíg vajúdsz
2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórház hívta fel..Én bementem a kórházba,és ott megkérdezték ki az orvosom,Mondtam,hogy ki,majd kedvesen megnyugtattak,hogy minden rendben van a doki már úton van a kórház felé..Addig ők intézik a többit..
2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szülésznőm is van, őt hívtam egyszer bizony éjjel, egyszer meg hajnalban. Ő várt minket a kórházban, és ő hívta telefonon be a dokit, miután megvizsgált. Vagyis második babánál nyaralt az orvosom, akkor ügyeletessel szültem, meg a szülésznővel.


De kérdezz rá, az tiszta sor.

2011. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okés, megkérdezem, azért köszi nektek.

U.I.: Nekem nincs szülésznőm.

2011. jan. 4. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Én megkérdeztem, hogy ilyenkor mi van, nekem azt mondta a dokim, ha indulunk a kórházba, hívjam fel. Még direkt rákérdeztem pedig, hogy és ha hajnali három van? Azt mondta, mindegy, akkor is.
2011. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!