Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Furcsa egy helyzetben vagyok, 02.12.-én volt utoljára menstruációm, 28naposak szoktak lenni, pontosan jön meg mindig, sosem késik! 03.11.-én viszont nem jött meg, helyette másnap pici rózsaszín pecsételés volt a tisztaságimon, másnap barnás pecsételés , még ma is, tegnap csináltam tesztet, elég gyenge teszt volt, mint kiderült 50-es teszt volt, negatív lett, mellette éreztem apró szúrkálásokat napokig, most az is elmúlt, de továbbra sem jött meg, azt kell tudni, hogy nekem volt már 7éve egy terhességem,(abortusz lett belőle) ami ugyan így volt, barnás pecsételés, fáradékonyság, állandóan eltudnék aludni napközben is, most kicsit megijedtem, hogy negatív lett a teszt, utólag elolvasva, elég gyenge teszt volt, szerintetek is terhes vagyok? Most lennék a mai napon az 5.hétben, érzem, hogy valami nem oké, 99%-ban érzem, hogy terhes vagyok, de a negatív teszt elbizonytalanított tegnap, ma olvastam el, hogy 50-es teszt volt, ami gyenge, lehetséges, hogy ez nem mutat még semmit? Csináljak 1hét múlva másikat? Válaszaitokat köszönöm.

Kicsit hosszúra sikeredett, 25éves lány vagyok.


2020. márc. 18. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztek?
2020. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Nagy titkot fogok most elárulni: Ha középidőben védekezés nélkül szexeltetek akkor igen, lehetsz terhes.


2. Miért nem veszel normális tesztet? Nem is hallottam még 50-esről.

2020. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy meg is fogod szülni azt a gyereket, ha akarod, ha nem.... tuti le fogják állítani az abortuszokat is
2020. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sehogy sem védekeztünk, ezért is gondolom, hogy az vagyok.

Igen épp az előbb merült fel bennem, hogy ezt megkell szülnöm, ha az vagyok, mivel a kórházakat ürítik ki, és csak a fertőzött betegek lesznek, ezt az infot kaptam az előbb, egy kórházban dolgozó ismerősömtől.

Külföldön vagyok jelenleg, itt is leszek egy darabig, elmentem a gyógyszertárba, vettem egy tesztet, nem is gondoltam, hogy gyenge a teszt, ma olvastam el, hogy 50es, ami elég gyenge.

2020. márc. 18. 17:26
 5/8 A kérdező kommentje:
50mlU/ml hcg, ez van a tesztre írva, így ez elég gyenge, lehetséges azért lett negatív?
2020. márc. 18. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet! Ha tudsz vegyél másik fajtát 🙂
2020. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha élsz aktív szexuális életet és nem védekeztek semmilyen módon, akkor a kérdést gyakorlatilag felesleges volt feltened a ciklusod hosszától, régi abortusztól függetlenül....

Van esély a terheségre, igen. Sok boldogságot!

2020. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ahogy csinálok másik tesztet megírom azért mi lett.
2020. márc. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!